Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
T.LOVE – 35-LECIE ZESPOŁU - WYPRZEDANY

T.LOVE – 35-LECIE ZESPOŁU - WYPRZEDANY

29 grudnia 2017, piątek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

29 grudnia 2017

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

T.LOVE

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

TIMETABLE:

18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - Jimi Ogden and the Lumberjacks
19:40 - Bitamina
20:30 - T.Love + goście 

 

Goście specjalni: Tomasz Organek, Marek Piekarczyk, Michał Kowalonek 

Support: Jimi Ogden and the Lumberjacks, Bitamina

 

T.LOVE – 35-lecie zespołu

Fani T.Love po raz kolejny nie zawiedli! Dwa wyprzedane koncerty w Stodole musiały zaowocować reakcją zespołu. Formacja Muńka Staszczyka pojawi się w Klubie Stodoła na trzecim koncercie już 29 grudnia! To ostatnia szansa na świętowanie 35-lecia T.Love i wspólną przedsylwestrową zabawę. Przypominamy, że zespół zapowiedział przerwę w koncertowaniu, warto wykorzystać ostatni koncert formacji na podziękowanie za 35 lat wspólnych wzruszeń, emocji, koncertów. Podczas wydarzenia na pewno nie zabraknie przebojów, które znamy oraz utworów z najnowszej płyty zatytułowanej „T.Love”. Występ uświetni obecność znakomitych gości!

 
35 lat na scenie, 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt, niezliczona ilość przebojów bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rock'n'rolla, a wreszcie bezkonkurencyjna energia sceniczna i rzesze wiernych fanów - tak w skrócie podsumować można karierę legendarnej grupy T.Love, która powstała w 1982 roku w Częstochowie.
 
Oprócz największych hitów, które od ponad trzech dekad zachwycają serca fanów ekipa Muńka Staszczyka zagra materiał z najnowszego krążka. W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Album - jak mówi Muniek - ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem.
 
Autor zdjęć: Robert Baka
 
 
Bilety:
 
Wyprzedane
 

 

ZAPRASZAMY

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

 

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Pobierz oświadczenie.

 

Data

29 grudnia 2017, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

T.LOVE

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31