Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
TAYLOR DAVIS

TAYLOR DAVIS

14 listopada 2016, poniedziałek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

14 listopada 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Taylor Davis
Newsletter
Magiczne siły muzyki zrobiły nam psikusa i od dzisiaj rusza potworna Promocja 2 bilety w cenie 1 na koncerty nie z tej ziemi!!!
Aby skorzystać z promocji, wejdźcie na stronę www.ticketmaster.pl i znajdźcie interesujący Was koncert. Promocyjne bilety możecie również kupić w kasie klubu Stodoła (otwarta w piątek i sobotę do 23.00) Oferta ważna do 30 października do końca dnia lub do wyczerpania biletów promocyjnych.
Kto pierwszy ten lepszy. Nie czekajcie, aż ktoś inny zrobi Wam psikusa!!!
 
Live Nation i Klub Stodoła prezentują:
 
TAYLOR DAVIS live in concert
13 listopada, Klub Kwadrat, Kraków
14 listopada, Klub Stodoła, Warszawa
 
Bilety w sprzedaży od piątku, 3 czerwca, od 10.00
 
Amerykanka Taylor Davis jest klasycznie wykształconą skrzypaczką, aranżerką i kompozytorką. Jej pasja do gier video i muzyki filmowej doprowadziła ją w 2010 roku do założenia bardzo popularnego kanału na  YouTube “ViolinTay”.
 
Pięć lat, ponad 140 filmów i 190 milionów odsłon później, Taylor jest jedną z najszybciej wschodzących gwiazd w świecie cyfrowym. Davis wydała 5 pełnometrażowych albumów o tematyce związanej z grami, anime i filmami, album świąteczny oraz album zatytułowany jej imieniem i nazwiskiem, który zadebiutował w maju ubiegłego roku na Billboard Classical Charts (Taylor Davis, Highwind Music). Pracuje właśnie nad drugim albumem, który ma się ukazać jesienią tego roku.
 
Taylor Davis nie tylko regularnie publikuje spójne i wysokiej jakości materiały na YouTubie. Nagrała także partie skrzypcowe do gier video, w tym do „The banner saga”, do której muzykę skomponował nominowany do Grammy Austin Wintory. 
 
Davis występowała na żywo na wielu scenach i podczas wielu eventów na całym świecie. Promując podczas koncertów materiał z nadchodzącej płyty, przywiezie ze sobą muzyczną mieszankę video gier, anime i filmów. 
W lutym tego roku podbiła serca fanów, występując na open stage w Stodole. Tym razem zaprezentuje się na dużej scenie!
 
BILETY
Bilety w cenach 79 zł i 99 zł (balkon – tylko Warszawa) trafią do sprzedaży w piątek 3 czerwca o 10.00 na www.stodola.pl i www.livenation.pl.
 
 
Socials
 
Website:
 
YouTube
 
Facebook
 
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet
(bez dolnego limitu wieku).
 

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Data

14 listopada 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Taylor Davis
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388