Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
TOKIO HOTEL

TOKIO HOTEL

27 marca 2015, piątek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

27 marca 2015

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Agencja
Karta podarunkowa

19:00 drzwi
20:00 TOKIO HOTEL

THE TOKIO HOTEL WORLD TOUR

27 marca – Warszawa, klub Stodoła

Tak blisko! Tak ekskluzywnie! Tokio Hotel wyrusza na specjalna trasę koncertową po Europie, w ramach której wystąpią również w Polsce. Na koncertach zaprezentują swój czwarty album studyjny Kings Of Suburbia!

Zespół Tokio Hotel sprzedał ponad 7 milionów płyt na świecie, wystąpił dla półmilionowej widowni pod Wieżą Eiffel’a, a jego albumy osiągnęły status platyny w 68 krajach. Muzycy są gwiazdami telewizji, ulubieńcami tabloidów, celebrytami z najwyższej półki, a każdy ich ruch śledzi armia paparazzi.
Początki Tokio Hotel sięgają 2000 roku. Założycielami grupy byli bracia Bill i Tom Kaulitz, wkrótce dołączyli do nich Gustav Schafer oraz Georg Listing. Debiutancki album Schrei wydany został w 2005 roku. Singlem promującym krążek był utwór Durch den Monsun, który już po tygodniu wspiął się na sam szczyt niemieckiej listy przebojów oraz otworzył niemieckiemu zespołowi drzwi do międzynarodowej kariery, która została przypieczętowana wieloma nagrodami muzycznego przemysłu (m.in. Amadeus Awards, World Music Awards, MTV Awards i wiele innych). Kolejny longplay pt. Zimmer 483 pojawił się na rynku na początku 2007 roku – pochodzą z niego takie utwory, jak Übers Ende der Welt i Springt Nicht. W tym samym roku do sprzedaży trafiło wydawnictwo Scream, na którym znalazły się nowe wersje utworów z poprzednich płyt, tym razem w wersach anglojęzycznych. W 2009 roku grupa sprezentowała swoim fanom płytę Humanoid, która wydana została jednocześnie w dwóch językach.
Na czwarty studyjny album Tokio Hotel kazało czekać swoim fanom aż pięć lat. Kiedy przenieśliśmy się do Stanów Zjednoczonych, nie chcieliśmy nawet słyszeć nazwy Tokio Hotel. Mieliśmy dość. Musieliśmy przemyśleć, co tak naprawdę chcemy robić. Chcieliśmy odejść na jakiś czas od muzyki i kariery, aby oczyścić nasze umysły i móc zacząć wszystko od nowa. – wspomina Bill. Cena jaką zapłaciliśmy za wszystkie szaleństwa była wysoka. Nie wiedzieliśmy, czy chcemy do tego wracać. Ale w Stanach odkryliśmy, że muzyka to nasze życie. – dodaje Tom.
Rezultatem zmiany otoczenia i długich przemyśleń nad przyszłością jest ostatni album Kings of Suburbia – wynik niekończących się eskapad po nocnych klubach Los Angeles, całe spektrum szalonych nocy, nowego otoczenia i odmiennej kultury. To płyta stworzona bez kompromisów i nadmiernej uwagi. Przy nagrywaniu krążka muzycy współpracowali z grupą eklektycznych producentów, ale po raz pierwszy bracia Kaulitz mieli decydujący wpływ na finalny materiał. Oczywiście w całym tym szaleństwie mieli swój udział również Georg i Gustav, czyli pozostała część Tokio Hotel, którzy zmiksowali „żywe” instrumenty z elektronicznymi beatami, aby stworzyć wyjątkowy krążek,
Oczywiście członkowie Tokio Hotel byli świadomi, że w tym biznesie nie można zniknąć na pięć miesięcy, nie mówiąc już o pięciu latach. Raz już podbili świat i było ryzyko, że drugiej szansy nie dostaną. Ale są pewni, że z nowym albumem dokonają tego ponownie. A wszystko póki co na to wskazuje.

6 marca Bill, Tom, Georg i Gustav wyruszają na ekskluzywną trasę po Europie, zatrzymując się m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Belgii, Szwajcarii, we Włoszech, Holandii oraz Niemczech. Niemiecki band zagra również w Polsce – Tokio Hotel wystąpi już 27 marca w warszawskiej Stodole!

Ilość biletów ograniczona!


BILETY dostępne na www.stodola.pl, www.eventim.pl oraz w kasie klubu Stodoła (Batorego 10)
Cena biletu: 375PLN

 

Data

27 marca 2015, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Agencja
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31