Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
TOM WALKER

TOM WALKER

28 października 2019, poniedziałek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

28 października 2019

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

MAKROCONCERT

Artyści na koncercie


Declan J Donovan
TOM WALKER

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter

TIMETABLE:
18:00 - otwarcie drzwi
19:30 - początek koncertu

 
 
Globalna gwiazda! Brytyjski wokalista i kompozytor, tegoroczny zdobywca prestiżowej statuetki BRIT Awards w kategorii „Najlepszy brytyjski debiut” – TOM WALKER wystąpi w Klubie Stodoła w Warszawie już 28 października br. Artysta urodził się 17 grudnia 1991 roku w Glasgow. Swoje inspiracje muzyczne czerpie z twórczości takich sław jak: Ray Charles, Muddy Waters czy Paolo Nutini. Na scenie muzycznej WALKER występuje od 2015 roku. W 2016 wydał debiutancki singiel zatytułowany „Sun Goes Down”.  W 2017 fani muzyka doczekali się wielkiego hitu "Leave a Light On" – który był singlem zapowiadającym debiutancki album "What a Time to Be Alive". 
 
Na warszawskiej scenie przed Tomem Walkerem zagra Declan J Donovan. Jest to młody bardzo obiecujący artysta, którego ballady rozpalają ogień w sercach i umysłach słuchaczy.
 
Utwór „Leave a Light On” Walkera znalazł się na pierwszym miejscu listy iTunes w 17 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, i sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy na całym świecie, został wyświetlony ponad 300 milionów razy na YT. Singiel szybko stał się platyną w Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i Holandii i podwójną platyną we Włoszech i Szwajcarii. Piosenka była także w Top 20 listy Hot AC Airplay w Stanach Zjednoczonych. W 2018 roku TOM WALKER wydał dwa kolejne single, a w październiku pojawił się gościnnie w piosence "Walk Alone" zespołu RUDIMENTAL.
 
Debiutancki album TOMA WALKERA „What A Time To Be Alive” wydany 1 marca 2019 roku, został wyprodukowany przez znanych producentów muzycznych: Jima Abbissa (Adele, Arctic Monkeys), Steve Mac (Ed Sheeran) i Mike'a Spencera (Years & Years). W kwietniu br. muzyk rozpoczął swoją trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, podczas której wystąpił m.in. w The Roundhouse w Londynie (1 maja), następnie muzyk wyruszył w trasę koncertową po Europie. Na początku lipca artysta zachwycił polską publiczność na Festiwalu Open’er 
w Gdyni. W październiku będzie szansa zobaczyć TOMA WALKERA ponownie na żywo 
w naszym kraju, a będzie to podczas kameralnego koncertu w warszawskim Klubie Stodoła. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie – ilość biletów ograniczona!

Osoby, które nie ukończyły 13 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką dorosłego przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna!

Bilety dostępne w sprzedaży na: www.makroconcert.pl / www.ebilet.pl / www.eventim.pl / w kasie Klubu Stodoła oraz w Salonach Empik.

Małoletni, którzy ukończyli 13 lat, muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na udział w imprezie - dokument do pobrania TUTAJ
 
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych TUTAJ
 

Data

28 października 2019

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

MAKROCONCERT

Artyści na koncercie


Declan J Donovan
TOM WALKER

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388