Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
TOVE LO
SOLD OUT

TOVE LO

16 listopada 2022, środa, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

16 listopada 2022

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

TOVE LO
Miya Folick (support)
Newsletter

Timetable:

18:00 - otwarcie drzwi klubu

19:00 - Miya Folick

20:10 - Tove Lo

 

TOVE LO

TOVE LO POWRACA Z NOWĄ PIOSENKĄ I TELEDYSKIEM – ‘NO ONE DIES FROM LOVE’

OGŁASZA HEADLINE TOUR PO EUROPIE I UK 2022

 

 

KONCERT W POLSCE

16.11.2022 – WARSZAWA – STODOŁA

BILETY W SPRZEDAŻY OD 6 MAJA 2022 - NA LIVENATION.PL ORAZ STODOLA.PL

No One Dies From Love’ is out everywhere now.

 

 

BILETY:

  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 5 maja 10:00

  • Ogólna sprzedaż rozpocznie się 6 maja na LiveNation.pl oraz Stodola.pl o 10:00

Dodatkowe informacje na https://tove-lo.com/tour i LiveNation.pl

Nominowana do nagrody GRAMMY®, wielokrotna zdobywczyni platyny, artystka i autorka piosenek, Tove Lo powraca z zupełnie nowym utworem i oficjalnym teledyskiem zatytułowanym „No One Dies From Love” (Pretty Swede Records/mtheory). Napisana wspólnie z długoletnim współpracownikiem Ludvigiem Söderbergiem. Piosenka oznacza nowy i ekscytujący rozdział dla urodzonej w Szwecji, mieszkającej w Los Angeles artystki.

Tove wspomina tworzenie tej piosenki: „kiedy jesteś z kimś przez długi czas i to nagle się kończy, to tak, jakby część ciebie umarła. Ta osoba jest teraz dla ciebie obca. Wszystkie wspomnienia są skażone. Zaraz po rozstaniu uważasz, że nie powinieneś czuć się dobrze z powodu wszystkiego, co mieliście razem. Uważam, że najlepsze co można zrobić to „wytańczyć to złamane serce”. Ta piosenka jest do tego właśnie.

Teledysk do „No One Dies From Love” został nakręcony w Mexico City i wyreżyserowany przez brazylijski duet Alaska, z którym Tove wcześniej współpracowała przy teledysku do „Are U gonna tell her?”

 

Mówiąc o teledysku, Tove ujawnia: „Wszystkie piosenki na albumie są bardzo filmowe, dramatyczne i wspaniałe, więc do wizualnej historii chcę dodać postać do każdej piosenki. Dla „No One Dies From Love” to klasyczna wrażliwa, samotna gwiazdka szukająca połączenia. Ten mini film to inny rodzaj historii miłosnej”.

 

Wraz z wydaniem „No One Dies From Love”, Tove Lo ogłosiła również wielką trasę po Wielkiej Brytanii i Europie w 2022 roku. Trasa rozpocznie się 29 października w Dublinie i obejmie 15 koncertów Tove w całej Europie, w tym koncerty w Londynie, Paryżu, Berlinie i nie tylko. Tove zagra również tego lata na kilku koncertach i festiwalach w całej Europie, w tym na otwarciu trasy Dua Lipa Future Nostalgia Tour w Oslo w Norwegii, Open’er Festival w Polsce, Lollapalooza Stockholm w Szwecji i wielu innych.

 

UK/EU Headline Dates

Oct 29: 3Olympia Theatre @ Dublin

Nov 01: SWG3 Galvanizers @ Glasgow

Nov 02: Academy @ Manchester

Nov 03: O2 Institute @ Birmingham

Nov 05: The Roundhouse @ London

Nov 08: La Madeleine @ Brussels

Nov 09: Live Music Hall @ Cologne

Nov 10: Bataclan @ Paris

Nov 12: Den Atelier @ Luxembourg

Nov 13: Melkweg @ Amsterdam

Nov 15: Astra Kulturhaus @ Berlin

Nov 16: Stodola @ Warsaw

Nov 18: Vega @ Copenhagen

Nov 19: Sentrum Scene @ Oslo

Nov 21: Berns @ Stockholm

 

Tove Lo ogłosiła również uruchomienie własnej wytwórni płytowej Pretty Swede Records z mtheory, tworząc niezależną platformę dla swojego artyzmu. „To niesamowite” – uśmiecha się. „Mam dużo swobody, a praca z mtheory jest fajna. To będzie pierwsze wydawnictwo pod moim szyldem. Jestem popową dziewczyną, ale lubię robić dziwne rzeczy i mieć pełną kontrolę nad całą wizją. To idealny sposób, aby pokazać dokładnie to, czego chcę”.

O TOVE LO

Tove Lo uosabia w swojej muzyce każdą stronę własnej kobiecości. Potrafi być potężna w jednym momencie i pożądliwa w następnym. Ciężko walczy i kocha jeszcze mocniej. Tove zawsze wyrażała swoje zdanie i dlatego odcisnęła swoje piętno na popie. Urodzona w Szwecji i mieszkająca w Los Angeles piosenkarka, autorka tekstów i artystka wywołała poruszenie na całym świecie swoim platynowym debiutem z 2014 roku, „Queen of the Clouds”, wzbogaconym pięciokrotnie platynowym albumem „Habits (Stay High)” i podwójnym platynowym „Talking Body”. Wśród licznych kolaboracji, połączyła siły min. z Nickiem Jonasem przy platynowym „Close” i Flume na złotej „Say It”, a także z Alesso, Coldplay, Martinem Garrixem, Charli XCX, Seanem Paulem, ALOK i Major Lazer, żeby wymienić tylko kilka. Pośród wyprzedanych koncertów na wielu kontynentach zaserwowała Lady Wood [2016] i Blue Lips (Lady Wood Phase II) [2017], zanim dotarła do kolejnej stratosfery na Sunshine Kitty z 2019 roku. Wylądowała na listach, takich jak Esquire i Idolator, podczas gdy Pitchfork ogłosił: „Sunshine Kitty posiada jedne z najbardziej wrażliwych tekstów Tove Lo; to także jej najlepszy klubowy krążek. W międzyczasie zdobyła drugą nominację do nagrody GRAMMY® za teledyst „Glad He’s Gone” w kategorii „Najlepszy teledysk”. Jako autorka piosenek, za kulisami, napisała muzykę dla wszystkich, od Lorde po Zarę Larsson, a także współtworzyła pięciokrotnie platynową piosenkę Ellie Goulding „Love Me Like You Do” dla Fifty Shades of Grey, otrzymując nominacje do Złotego Globu® Nagrody i nagrody GRAMMY®. Teraz Tove realizuje serie singli min. dla jej własnej wytworni Pretty Swede Records/mtheory, pozwalają one na odkrycie w kobiecości – nowej siły.

 

 

FOLLOW TOVE LO::OFFICIAL WEBSITE | FACEBOOK | TWITTER | INSTAGRAM | YOUTUBE | TUMBLR

Data

16 listopada 2022

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

TOVE LO
Miya Folick (support)
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388