Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
V urodziny DeathMagnetic.pl (Klub Mechanik)

V urodziny DeathMagnetic.pl (Klub Mechanik)

30 listopada 2013, sobota, , Duża Scena

Data

30 listopada 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa
 
Kolejne spotkanie fanów Metalliki pod banderą DeathMagnetic.pl zbliża się wielkimi, ciężkimi i donośnymi krokami!
 
V urodziny DeathMagnetic.pl
wystąpią: Alcoholica + ThermiT 
wstęp: 15zł
 
30 listopada br. w warszawskim Klubie Mechanik odbędą się kolejne, piąte już urodziny najlepszego polskiego serwisu o Metallice. Świętowana będzie także rocznica 30 lat od premiery “Kill’em All”, czyli wydarzenia powszechnie uznawanego za moment narodzin thrash metalu. Podobnie jak w poprzednich latach podczas szalonego wieczoru na uczestników czeka cała masa niespodzianek. 
 
Jak zapewniają organizatorzy, tegoroczna impreza przebije wszystkie poprzednie. Na scenie zagrają aż dwie kapele: najpierw usłyszeć będzie można 3-godzinny set genialnego polskiego coverbandu czwórki z San Francisco - Alcoholiki, w którym znajdzie się nie tylko cała płyta “Kill’em All”, ale też legendarne instrumentale: The Call of Ktulu, Orion i To Live is to Die. Kto nie widział jeszcze zespołu w akcji, z całą pewnością powinien naprawić swój błąd! 
Po Alcoholice wystąpi wschodząca gwiazda polskiego thrashu – ThermiT. Na scenie same specjały – w tym zaskakujący, przygotowany specjalnie na tę okazję medley Metalliki oraz covery Anthrax i Slayera! 
 
Wśród przewidzianych atrakcji znajdą się także dodatkowo stoisko z oficjalnym merchem Metalliki oraz premiera książki “W pogoni za Metalliką”, czyli pierwszej na świecie lektury opowiadającej o koncertowych (i nie tylko) przygodach polskich fanów zespołu! Jest to najnowszy projekt, który serwis DeathMagnetic.pl tworzy wspólnie z Wydawnictwem Anakonda. Ta niezwykła pozycja opowiada o przygodach Piotrka ‘Meniosa’ i Kasi Kowieskich, którzy zjeździli pół świata “w pogoni za Metalliką”. To wywiad-rzeka oraz relacje między innymi ze spotkań “Meniosów” z członkami zespołu Metallica w wielu niesamowitych okolicznościach. 
 
Więcej informacji: 
 
KLUB MECHANIK
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)
 

Data

30 listopada 2013, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31