Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
VARSONALIA 2024 - DZIEŃ 2

VARSONALIA 2024 - DZIEŃ 2

18 maja 2024, sobota, Warszawa, Stadion Syrenki

Data

18 maja 2024

Miejsce

Stadion Syrenki, Warszawa

Gdzie kupić

Kasa Klubu Stodoła
Stodola.pl
Ticketclub.pl

Organizatorzy

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej
Newsletter

💥 Najbardziej wyczekiwane święto studentów powraca w całej swojej okazałości 💥

Już 17 i 18 maja zapraszamy Was na Stadion Syrenka, gdzie wspólnie będziemy bawić się podczas Varsonaliów - Juwenaliów Politechniki Warszawskiej 2024 🎶 i zapewniamy, że będą to niezapomniane dni, wypełnione najlepszą muzyką!

✍️ Koniecznie śledźcie wydarzenie, bo to właśnie tu będą pojawiać się wszystkie najświeższe informacje dotyczące najgorętszej imprezy juwenaliowej w Warszawie!

🚨 Wstęp 18+

🎫 Bilety: WKRÓTCE W SPRZEDAŻY

Do zobaczenia! 🙌

 

Varsonalia 2024 to już druga edycja odświeżonej wersji Juwenaliów Politechniki Warszawskiej, która odbędzie się 17 i 18 maja na Stadionie Syrenka w Warszawie. Juwenalia - dwudniowe święto studentów, to czas fantastycznej zabawy w rytm największych polskich przebojów, które kocha każdy z nas. Rokrocznie impreza przyciąga jednak nie tylko społeczność akademicką, ale również wszystkich wiernych fanów naszej juwenaliowej sceny. Tak duże zainteresowanie sprawia, że podczas dwóch dni wydarzenbia Stadion Syrenka odwiedza łącznie ponad 30 000 osób. Juwenalia Politechniki Warszawskiej od lat uważane są za największe studenckie święto w stolicy, a także znajdują się w czołówce imprez studenckich w całej Polsce. Sam festiwal to nie tylko dwa dni koncertów, ale również wspaniałe wspomnienia i atmosfera, której nie da się podrobić w żaden sposób. W tym roku czeka Was również masa atrakcji, które urozmaicą świętowanie. Jesteśmy przekonani, że Varsonalia po raz kolejny podbiją serca wszystkich, którzy uwielbiają dobrą muzykę i elektryzujące festiwalowe emocje.

 

Data

18 maja 2024

Miejsce

Stadion Syrenki, Warszawa

Gdzie kupić

Kasa Klubu Stodoła
Stodola.pl
Ticketclub.pl

Organizatorzy

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388