Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
X AMBASSADORS

X AMBASSADORS

27 marca 2018, wtorek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

27 marca 2018

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Go Ahead
Karta podarunkowa
TIMETABLE:
19:00 - drzwi
20:00 - Young Stadium Club
21:15 - X Ambassadors
 
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert X Ambassadors! Grupa zagra 27 marca w warszawskiej Stodole!
 
X Ambassadors karierę rozpoczęli pod nazwą Ambassadors, udaną kampanią crowfundingową, która miała wspomóc realizację ich klipu do „Unconsolable”. W jednej z amerykańskich rozgłośni radiowych utwór usłyszał lider grupy Imagine Dragons i zaprosił zespół do współpracy z wytwórnią Interscope. Skutkiem kooperacji jest ich debiutancki album „VHS” z którego pochodzi największy przebój grupy – „Renegades”. Utwór ogromną popularność zyskał dzięki pojawieniu się w reklamie jednej z największych marek samochodowych.
 
Zespół założony został przez dwóch braci (Sam i Cassey Harris) – warto dodać, że Cassey jest od urodzenia osobą niewidomą. Obecnie grupa składa się z czterech muzyków i w tym samym składzie gra od 2009 roku. Choć w ich muzyce słychać wpływy rocka i hip-hopu, jako swoje inspiracje wymieniają przede wszystkim Incubus i Red Hot Chilli Peppers. Obecnie grupa ma już na koncie trzy EP-ki i studyjny album. W tym roku grupa nagrała wraz z Machine Gun Kelly i Bebe Rexhą przebojowy singiel „Home”, który znajdzie się na ścieżce dźwiękowej najnowszej produkcji Netflixa – filmu „Bright”.
 
Koncert w warszawskiej Stodole będzie pierwszym występem X Ambassadors w Polsce! Sprzedaż biletów na wydarzenie startuje 8 grudnia (piątek) o 10:00. Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży!
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
 
 

 

Data

27 marca 2018, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Go Ahead
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31