Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Żywiołak

Żywiołak

23 stycznia 2009, piątek, , Duża Scena

Data

23 stycznia 2009

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Żywiołak

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Promocja płytowego debiutu zespołu Żywiołak - objawienia, nowej polskiej energii muzycznej.

 

Niewiele jest zespołów, którymi publiczność interesuje się jeszcze na długo przed wydaniem debiutanckiego krążka. Dokładnie tak jednak było w przypadku grupy Żywiołak. Przebojem wdarli się na scenę, wygrywając kilka prestiżowych konkursów w tym Nową Tradycję czy Młode Wilki - przegląd, który odbył się jesienią 2007 r w Klubie Stodoła. Wieść o nowej energii poszła w świat i od tego czasu zespół cieszy się niezwykle dużym wsparciem swoich fanów. To właśnie pod wpływem licznej grupy entuzjastów tej nowej estetyki muzycznej Żywiołak postanowił zarejestrować swoje utwory. Praca pod tak dużą presją do łatwych nie należy, co sprawiło że nagranie płyty trwało niemalże dwa lata. "Nowa Ex-Tradycja" to nowe spojrzenie na tradycję, która, wydawałoby się, już kompletnie zanikła. To spojrzenie na tradycję przedchrześcijańską z dużym dystansem i z niebanalnym przymróżeniem oka. 

 

Nagrań dokonano w warszawskim studio Kings Tone. Płytę zmiksował Mateusz Skalski, który wraz z liderem zespołu Robertem Jaworskim odpowiedzialny był za całość produkcji muzycznej. Masteringiem zajął się Tomasz Rogulski z TR Studios. Za oprawę graficzną odpowiedzialny jest Jakub Sokolski. 

 

Wydawnictwo wychodzi nakładem Karrot Kommando. Dystrybucją zajmuje się Fonografika. Płyta dostępna od 20 grudnia 2008 roku. 

info o zespole/zdjecia promo/klip : karrot.pl/zywiolak 

strona wydawnictwa: karrot.pl

Data

23 stycznia 2009, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Żywiołak

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31