Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
BESIDES SUPPORTEM LEMONA!

BESIDES SUPPORTEM LEMONA!

Data publikacji: 18 listopada 2014

Zespół Besides to młody i bardzo obiecujący zespół na polskiej scenie post-rockowej. Jego niesamowite, połączone z wizualizacjami, koncerty potrafią wzbudzić w słuchaczach intensywne doznania emocjonalne. Powstał w 2011 roku, swój materiał rozpoczął promować na jesieni 2012 roku.
20 września 2013 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu zespołu We Were So Wrong , jak na tą chwile ciepło przyjętego przez krytykę i fanów. Na krążku można usłyszeć 10 instrumentalnych, miejscami spokojnych, a miejscami ostrych, ciężkich post rockowych kompozycji. We Were So Wrong - jak mówi sam zespół – to album, na którym kawałki układają się w jedną wielką podróż nostalgiczno – emocjonalną, pozwalają uwolnić wyobraźnie i odpłynąć gdzieś poza codzienność. Aktualnie zespół promuję album koncertami w Polsce, ma za sobą kilka tras koncertowych w tym z Tides From Nebula.
Besides jest finalistą 8 edycji programu Must be The Music. W programie wzbudził wielkie zainteresowanie. Adam Sztaba o zespole: Muzyka instrumentalna w tym programie to niezwykła rzadkość, a na takim poziomie to już ewenement. Zespół Besides - jeden z najlepszych zespołów w historii tego programu.

Skład:
Paweł Kazimierczak - gitara
Piotr Świąder - Kruszyński - gitara
Artur Łebecki - bas
Bartłomiej Urbańczyk - perkusja
Justyna Gurbisz - wizualizacje
 

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31