Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Ciekawi, kto wystąpi jutro przed Apteką i Kryzysem?

Ciekawi, kto wystąpi jutro przed Apteką i Kryzysem?

Data publikacji: 6 marca 2013
Znamy już pełen skład artystów na jutrzejszym koncercie! Obok znanych i lubianych wykonawców pojawią się też wrastające gwiazdy.

FROG'N'DOG, czyli Pies i Żaba - Marcin i Mariusz, założyciele tego rockowego projektu. Razem z Maćkiem, Jankiem i Markiem tworzą zespół, który w swojej muzyce nie boi się współczesnych muzycznych trendów, sięgając tym samym po klasyczne hard rockowe brzmienia. Każdy z muzyków ma za sobą współpracę ze znanymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej - Edytą Bartosiewicz, Natalią Kukulską, czy Apteką. Gościli nie tylko na małych scenach, ale też i na tych całkiem dużych, jak choćby na Heineken Music Festival. Od czerwca pracują nad płytą, a ich pierwsza epka jest już w drodze.

Apacze z Wolnej Voli to formacja, Apacza z Wolnej Woli! Szaweł Płóciennik, Janusz Butkowski, Tomasz Jan Hinz oraz Łukasz Bytnar tworzą zespół, oraz grupa artystów, która wspólnie stworzyła płytę "Szaweł & ZaŁOga - Apacz z wolnej Vvoli". W ten sposób zebrali swoją wiedzę i stworzyli XIĘGĘ APACZÓW. We wrześniu wydali płytę "TANIEC SŁOŃCA", która jest elementem miejskiego krwiobiegu i rozprowadzany jest z rąk do rąk w myśl zasady "ZaApaczuj i zanuć dalej!". 

 

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31