Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Happysad już 20 października w Stodole! Czego możemy spodziewać się po „Zwierz Tour”?

Happysad już 20 października w Stodole! Czego możemy spodziewać się po „Zwierz Tour”?

Data publikacji: 14 października 2022

Happysad, zespół z ponad dwudziestoletnim stażem scenicznym, zagra w Stodole już 20 października! Z okazji „Zwierz Tour” band odwiedzi największe polskie miasta, w tym Warszawę. Co na trasie? Nowy utwór, specjalna setlista i wyjątkowi goście!

Koncerty Happysadu w trakcie sezonu jesiennego to w Klubie Stodoła niemała tradycja. Jak inaczej powiedzieć o zespole, który nieprzerwanie gra w warszawskim klubie od 2008 roku? Kiedy już wydawało się, że pandemia przerwie tę passę, grupa dała niezapomniany występ z okazji cyklu plenerowych koncertów „Muzyczna Syrenka”. Na słynnej Syrence występowali również jako jedna z głównych gwiazd Juwenaliów Politechniki Warszawskiej w 2017 i 2022 roku.

Historia zespołu ze Skarżyska-Kamiennej jest silnie związana ze stołecznym klubem. Jak wspomniał w wywiadzie dla „Rozmów w Stodole” Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu, w zamierzchłej przeszłości zagrali koncert na Otrzęsinach Studenckich. To tam wypatrzył ich menedżer T.Love i zaprosił, by następnego dnia zagrali support przed Muńkiem i spółką. „Pan Latawiec” opowiedział również o pierwszym koncercie w Stodole jako widz, co zespół planuje na „Zwierz Tour”, a także o wielu innych około koncertowych historii, o których można przekonać się oglądając wywiad na kanale YouTube Stodoły.

Po wydaniu jubileuszowego albumu „Odrzutowce i kowery”, 20-leciu, świętowanym w wielu miastach w Polsce i m.in.: koncercie na festiwalu w Jarocinie, Happysad wraca ze „Zwierz Tour”. Z tej okazji powstał utwór zatytułowany właśnie „Zwierz”. Jest to reakcja zespołu na otaczającą nas rzeczywistość i teraźniejsze wydarzenia na świecie.

 

Utwór "Zwierz":

 

Czego możemy się spodziewać po „Zwierz Tour”? Na pewno będzie szybko, energicznie i głośno, by każdy z nas mógł wykrzyczeć z siebie negatywne emocje. Cała trasa zapowiada się intrygująco, ponieważ zespół zapowiedział specjalną setlistę, na której znajdą się utwory rzadziej grane. A koncert w Stodole który już 20 października, bez wątpienia przyniesie fanom wiele emocji.

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388