Go to the contentGo to the menu
Happysad już 20 października w Stodole! Czego możemy spodziewać się po „Zwierz Tour”?

Happysad już 20 października w Stodole! Czego możemy spodziewać się po „Zwierz Tour”?

Publication date: 14 October 2022

Happysad, zespół z ponad dwudziestoletnim stażem scenicznym, zagra w Stodole już 20 października! Z okazji „Zwierz Tour” band odwiedzi największe polskie miasta, w tym Warszawę. Co na trasie? Nowy utwór, specjalna setlista i wyjątkowi goście!

Koncerty Happysadu w trakcie sezonu jesiennego to w Klubie Stodoła niemała tradycja. Jak inaczej powiedzieć o zespole, który nieprzerwanie gra w warszawskim klubie od 2008 roku? Kiedy już wydawało się, że pandemia przerwie tę passę, grupa dała niezapomniany występ z okazji cyklu plenerowych koncertów „Muzyczna Syrenka”. Na słynnej Syrence występowali również jako jedna z głównych gwiazd Juwenaliów Politechniki Warszawskiej w 2017 i 2022 roku.

Historia zespołu ze Skarżyska-Kamiennej jest silnie związana ze stołecznym klubem. Jak wspomniał w wywiadzie dla „Rozmów w Stodole” Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu, w zamierzchłej przeszłości zagrali koncert na Otrzęsinach Studenckich. To tam wypatrzył ich menedżer T.Love i zaprosił, by następnego dnia zagrali support przed Muńkiem i spółką. „Pan Latawiec” opowiedział również o pierwszym koncercie w Stodole jako widz, co zespół planuje na „Zwierz Tour”, a także o wielu innych około koncertowych historii, o których można przekonać się oglądając wywiad na kanale YouTube Stodoły.

Po wydaniu jubileuszowego albumu „Odrzutowce i kowery”, 20-leciu, świętowanym w wielu miastach w Polsce i m.in.: koncercie na festiwalu w Jarocinie, Happysad wraca ze „Zwierz Tour”. Z tej okazji powstał utwór zatytułowany właśnie „Zwierz”. Jest to reakcja zespołu na otaczającą nas rzeczywistość i teraźniejsze wydarzenia na świecie.

 

Utwór "Zwierz":

 

Czego możemy się spodziewać po „Zwierz Tour”? Na pewno będzie szybko, energicznie i głośno, by każdy z nas mógł wykrzyczeć z siebie negatywne emocje. Cała trasa zapowiada się intrygująco, ponieważ zespół zapowiedział specjalną setlistę, na której znajdą się utwory rzadziej grane. A koncert w Stodole który już 20 października, bez wątpienia przyniesie fanom wiele emocji.

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388