Go to the contentGo to the menu
Happysad

Happysad

20 October 2022, Thursday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

20 October 2022

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Rock & Pop

TIMETABLE:

10:00 - otwarcie kasy biletowej

18:00 - otwarcie drzwi klubu

19:00 - Spokój

20:00 - Lorein

21:00 - Happysad

 

Happysad z nowym utworem oraz specjalnym zestawem piosenek w ramach “ZWIERZ TOUR”!

Już 20 października 2022 w Klubie Stodoła wystąpi Happysad. Wydarzenie odbędzie się w ramach jesiennej trasy koncertowej ZWIERZ TOUR, w trakcie której formacja ze Skarżyska-Kamiennej zaprezentuje na żywo premierowy utwór oraz specjalny zestaw piosenek. Gośćmi specjalnymi koncertu będą Spokój oraz Lorein. Bilety dostępne w sprzedaży!

 

 

ZWIERZ TOUR to nazwa jesiennej trasy zespołu Happysad. Po pięciu miesiącach spędzonych w plenerach wracają do klubów, by zaprezentować na żywo premierową piosenkę oraz specjalny zestaw utworów.

ZWIERZ TOUR to seria koncertów, podczas których na żywo wybrzmią utwory najbardziej aktualne, dystopijne, każące zastanowić się nad kondycją planety i człowieka, podskórnie i wprost odczuwającego zachodzące zmiany, zagrożenie i schyłek pewnego porządku Świata.

ZWIERZ TOUR to utwory nieokiełznane, energiczne, głośne pozwalające wykrzyczeć, wyrzucić z siebie lęk, obawę, strach.

Tuż przed startem trasy ZWIERZ TOUR zespół zaprezentuje nowy utwór ZWIERZ wraz z towarzyszącym mu teledyskiem.


 

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, o czym najlepiej świadczą takie przeboje jak: ‘Zanim pójdę’, ‘Mów mi dobrze’, ‘Łydka’ czy ‘Taką wodą być’. Grupa od ponad 20 lat regularnie wydaje płyty i koncertuje, nieprzerwanie zyskując nowych fanów. 

Rok 2021 obfitował w serię wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia działalności zespołu. Happysad wydał jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo “Odrzutowce i kowery”, a jesienią swoją premierę miała także książka Żanety Gotowalskiej “Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad”. Zespół hucznie świętował także dwie dekady swojej aktywności scenicznej w trakcie licznych występów na żywo. 

Po jubileuszowym koncercie zespołu w Klubie Stodoła, który odbył się jesienią zeszłego roku, czas na kolejne koncertowe emocje. Happysad wrócą na deski Stodoły już 20 października, a bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej!


 

Goście specjalni koncertu:

 

LOREIN:

Zespół Lorein powstał w 2010 roku. Na swoim koncie ma trzy wydawnictwa: („Monokolor” / 2012, „Drzewa i planety” / 2014, „Złamania” / 2017). Single takie jak   „Fale”, czy „Dźwięki rozstania” szturmem wdarły się do stacji radiowych takich jak np. Eska ROCK, Muzo.FM, Antyradio, Rock Radio, Trójka czy RMF Maxxx.

Lorein to także laureaci czterech Świętokrzyskich Nagród Muzycznych „Muzyczne Scyzoryki”. Zespół jest również posiadaczem  dwóch „Złotych Mikrofonów”, Polskiego Radia Kielce. Finaliści 8 edycji programu Must Be The Music - Tylko Muzyka.

W swojej karierze zagrali ponad dwieście koncertów. Oprócz własnych tras koncertowali także z Myslovitz, Happysad, Comą, czy z zespołem Muchy. W 2018 roku Łukasz Lańczyk zagrał trasę z zespołem Myslovitz, gościnnie występując w roli wokalisty oraz gitarzysty zespołu. 

Lorein tworzą Łukasz Lańczyk oraz Aleksander Kaczmarek, który dołączył w 2017 roku. Na koncertach duet wspomagany jest przez Marka Radzimińskiego (perkusja) oraz Szymona Przybysza (gitara basowa). 

Od 2018 roku zespół pracował nad nowym albumem, który został wyprodukowany i nagrany w Londynie. Za jego powstanie odpowiadają wyłącznie dwaj członkowie zespołu. 9 września 2022 ukazał się się pierwszy singiel promujący nowy krążek pt. "Próba przeczekania wiatru", a utwory z niego pochodzące będzie można usłyszeć już wkrótce na koncertach.

 

SPOKÓJ:

Kuba i Patryk są zmęczeni młodością. Kuba i Patryk od dawna chcieli mieć Spokój i od niedawna mają Spokój. Grają na wszystkim na czym chociaż trochę potrafią - korzystają z gitar, elektroniki, komputerów, automatów perkusyjnych i głosów. Napisali kilkanaście piosenek zawierających refleksje o esencji życia - dojrzewaniu, przemijaniu, miłościach, przyjaźniach, rozstaniach, powrotach i śmierci. Całość zebrali w album zatytułowany „Po co dorosnąć”, gdzie alternatywa bez żadnych problemów miesza się z popem, fraszki z poezją, minimalizm z hałasem, szczęście z rozdzierającym bólem. Są szczerzy, naturalni, nienachalni i bezpretensjonalni. Kuba i Patryk. Spokój 

 

Happysad - ZWIERZ TOUR

Goście specjalni: Spokój, Lorein

20 października 2022, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej: 

 

www.stodola.pl, www.ticketclub.pl 

 

Date

20 October 2022

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388