Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Listopadowe koncerty w Klubie Stodoła!

Listopadowe koncerty w Klubie Stodoła!

Data publikacji: 2 listopada 2022

Listopad przyszedł nadspodziewanie szybko, a pogoda za oknem coraz bardziej zachęca do pozostania w domu. By jednak wyrwać się z jesiennej chandry przygotowaliśmy dla Was kilka imprez, które pozwolą Wam kolorowo spędzić szare, długie listopadowe wieczory!

Kult – 11.11 i 12.11

Koncerty Kultu w Stodole w ramach „Trasy Pomarańczowej” to już tradycja. Zespół z 40-letnim stażem scenicznym zawita do warszawskiego klubu już 11 i 12 listopada. Nie sposób nie wspomnieć, że to dwa dodatkowe terminy, gdyż bilety na koncerty 4 i 5 listopada wyprzedały się w błyskawicznym tempie!

BILETY (kliknij tutaj)

 

Anieli – 17.11

Zespół Anieli, pod którego nazwą kryje się duet Joanny Prykowskiej i Pawła Krawczyka, zagra swój premierowy koncert w klubie Stodoła. Artyści zaprezentują warszawskiej publiczności kompozycje, które znalazły się na debiutanckiej płycie zespołu zatytułowanej „Blask”.

BILETY (Kliknij tutaj)

 

T.Love – 19.11

Legenda rockowej sceny wróciła w oryginalnym, reaktywowanym składzie z nowym wydawnictwem „Hau! Hau!”. Na trasie zespołu nie zabraknie Stodoły, gdzie grupa będzie świętować swoje 40-lecie. Jubileusz okraszą występy gościnne innych gwiazd, w tym Tomasza Organka i Pablopavo. Ten koncert to najgorętsze wydarzenie tej jesieni!

BILETY (kliknij tutaj)

 

Ania Dąbrowska – 20.11

Ania Dąbrowska – The Best Of to wyjątkowy koncert, w trakcie którego artystka zaprezentuje najważniejsze i najbardziej rozpoznawalne utwory w swojej karierze. Pierwsza Dama Polskiego Popu ma na koncie siedem albumów pokrytych platyną, więc wybór piosenek z tak szerokiego repertuaru przypadnie do gustu każdemu fanowi wokalistki!

BILETY (kliknij tutaj)

 

Luxtorpeda – 25.11

Luxtorpeda wraca na scenę Stodoły, tym razem z nowym albumem „Omega”. Zespół z Poznania dobrze jest znany ze swojego energetycznego i szybkiego grania, więc na ten koncert warto mocniej zawiązać buty! O nowej płycie, trwającej trasie i koncertach można usłyszeć w wywiadzie z gitarzystą Robertem „Drężmakiem” Drężkiem, którego udzielił dla „Rozmów w Stodole”! (WYWIAD)

BILETY (kliknij tutaj)

 

Przypominamy, że to tylko niektóre z imprez, które możecie znaleźć w naszej ofercie. Najbliższe tygodnie obfitować będą w wyjątkowe koncerty, których pełen harmonogram znajdziecie na www.stodola.pl!         

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388