Go to the contentGo to the menu
Listopadowe koncerty w Klubie Stodoła!

Listopadowe koncerty w Klubie Stodoła!

Publication date: 2 November 2022

Listopad przyszedł nadspodziewanie szybko, a pogoda za oknem coraz bardziej zachęca do pozostania w domu. By jednak wyrwać się z jesiennej chandry przygotowaliśmy dla Was kilka imprez, które pozwolą Wam kolorowo spędzić szare, długie listopadowe wieczory!

Kult – 11.11 i 12.11

Koncerty Kultu w Stodole w ramach „Trasy Pomarańczowej” to już tradycja. Zespół z 40-letnim stażem scenicznym zawita do warszawskiego klubu już 11 i 12 listopada. Nie sposób nie wspomnieć, że to dwa dodatkowe terminy, gdyż bilety na koncerty 4 i 5 listopada wyprzedały się w błyskawicznym tempie!

BILETY (kliknij tutaj)

 

Anieli – 17.11

Zespół Anieli, pod którego nazwą kryje się duet Joanny Prykowskiej i Pawła Krawczyka, zagra swój premierowy koncert w klubie Stodoła. Artyści zaprezentują warszawskiej publiczności kompozycje, które znalazły się na debiutanckiej płycie zespołu zatytułowanej „Blask”.

BILETY (Kliknij tutaj)

 

T.Love – 19.11

Legenda rockowej sceny wróciła w oryginalnym, reaktywowanym składzie z nowym wydawnictwem „Hau! Hau!”. Na trasie zespołu nie zabraknie Stodoły, gdzie grupa będzie świętować swoje 40-lecie. Jubileusz okraszą występy gościnne innych gwiazd, w tym Tomasza Organka i Pablopavo. Ten koncert to najgorętsze wydarzenie tej jesieni!

BILETY (kliknij tutaj)

 

Ania Dąbrowska – 20.11

Ania Dąbrowska – The Best Of to wyjątkowy koncert, w trakcie którego artystka zaprezentuje najważniejsze i najbardziej rozpoznawalne utwory w swojej karierze. Pierwsza Dama Polskiego Popu ma na koncie siedem albumów pokrytych platyną, więc wybór piosenek z tak szerokiego repertuaru przypadnie do gustu każdemu fanowi wokalistki!

BILETY (kliknij tutaj)

 

Luxtorpeda – 25.11

Luxtorpeda wraca na scenę Stodoły, tym razem z nowym albumem „Omega”. Zespół z Poznania dobrze jest znany ze swojego energetycznego i szybkiego grania, więc na ten koncert warto mocniej zawiązać buty! O nowej płycie, trwającej trasie i koncertach można usłyszeć w wywiadzie z gitarzystą Robertem „Drężmakiem” Drężkiem, którego udzielił dla „Rozmów w Stodole”! (WYWIAD)

BILETY (kliknij tutaj)

 

Przypominamy, że to tylko niektóre z imprez, które możecie znaleźć w naszej ofercie. Najbliższe tygodnie obfitować będą w wyjątkowe koncerty, których pełen harmonogram znajdziecie na www.stodola.pl!         

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388