Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Ralph Kamiński supportem Meli Koteluk!

Ralph Kamiński supportem Meli Koteluk!

Data publikacji: 9 lutego 2016
14.02 - Stodoła

Ralph Kamiński to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. 
Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany jest także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.
Artysta zdobył wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011, czy główną nagrodę na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do prestiżowej nagrody artNoble w kategorii muzyka.
Obecnie Ralph pracuje nad swoim debiutanckim albumem. Piosenki jakie się na nim znajdą to spójny, bardzo osobisty materiał, tworzony w całości przez artystę. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki wyjątkowemu, niesamowicie różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.

Posłuchaj:)

MaJLo feat. Ralph Kaminski - Lights ✖ Sounddict
 

Ralph Kaminski - ZAWSZE

 

KONCERT WYPRZEDANY

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31