Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
MELA KOTELUK - SOLD OUT

MELA KOTELUK - SOLD OUT

14 lutego 2016, niedziela, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

14 lutego 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Koncert wyprzedany. W związku z tym nie będzie możliwości zakupu biletów przed imprezą.

TIMETABLE:
19.00 - otwarcie klubu
20.00 - Ralph Kamiński
20.50 - Mela Koteluk

Takie debiuty obecnie zdarzają się już niezwykle rzadko. W 2012 roku Mela Koteluk wdarła się na polską scenę z pogranicza popu i alternatywy albumem, który pokrył się platyną i za który otrzymała dwa Fryderyki oraz Nagrodę artystyczną Miasta Toruń im. Grzegorza Ciechowskiego. Spadochron, bo tak nazywała się pierwsza płyta w dorobku artystki, była oczywiście dopiero początkiem muzycznej drogi wokalistki. Jej drugi album Migracje trafił na rynek nieco ponad dwa lata po debiucie - dotarł na szczyt zestawienia OLiS-u i również uzyskał status platynowego krążka.

Dzień przed premierą Migracji, Mela Koteluk wystąpiła ostatni raz na deskach warszawskiej Stodoły, promując materiał charakteryzujący się zgrabnym połączeniem akustycznych i syntetycznych brzmień, na tle których słowny realizm ścierał się z abstrakcją, co podkreślało bogate instrumentarium: wiolonczela, flet, saksofon, klarnet czy hang drum.

Artystka, której największy przebój Melodia ulotna w serwisie YouTube zanotował już 7 mln odtworzeń, na każdym kroku podkreśla jak ważny jest dla niej kontakt z publicznością na koncertach. Teraz, po prawie półtora roku od ostatniego występu, w Walentynki 2016 roku Mela Koteluk kolejny raz będzie mogła pokazać swoją wyjątkowość w występach na żywo. Po inicjatorce akcji z 2012 roku o wiele mówiącej nazwie Nie bądź dźwiękoszczelny. Wspierajmy żywą muzykę! - nie spodziewamy się niczego innego.

Mela Koteluk, która w ciągu swojej krótkiej kariery współpracowała już z Czesławem Mozilem, Fiszem, Danielem Bloomem czy Smolikiem, wystąpi w Klubie Stodoła 14 lutego 2016.

Przed Melą Koteluk wystąpi Ralph Kamiński!
Ralph Kamiński to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, okraszoną dźwiękami skrzypiec
i fortepianu. 
Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany jest także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.
Artysta zdobył wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011, czy główną nagrodę na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do prestiżowej nagrody artNoble w kategorii muzyka.
Obecnie Ralph pracuje nad swoim debiutanckim albumem. Piosenki jakie się na nim znajdą to spójny, bardzo osobisty materiał, tworzony w całości przez artystę. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki wyjątkowemu, niesamowicie różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.

 

KONCERT WYPRZEDANY


INFORMACJE DODATKOWE:

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.

Data

14 lutego 2016, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31