Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
SCOTT BRADLEE'S POSTMODERN JUKEBOX PONOWNIE W POLSCE!

SCOTT BRADLEE'S POSTMODERN JUKEBOX PONOWNIE W POLSCE!

Data publikacji: 22 września 2015
20 maja 2016 – Kraków, klub Kwadrat 21 maja 2015 – Warszawa, klub Stodoła 22 maja 2015 – Gdańsk, klub Parlament

Live Nation i Klub Stodoła prezentują:
SCOTT BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX
Po raz kolejny w Polsce!


Po ogromnym sukcesie tegorocznego koncertu w warszawskiej Stodole Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox wracają do Polski na kolejne trzy koncerty – tym razem oprócz Warszawy odwiedzą również Kraków i Gdańsk!
Pierwszy polski koncert został niezwykle ciepło przyjęty przez fanów. Oryginalność aranżacji współczesnych utworów w stylistyce lat 40. przypadła do gustu polskim fanom, co było widać po entuzjastycznych reakcjach widzów Stodoły. Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox rozkochali w sobie polską publiczność.
Bilety już od 89 pln!
Przedsprzedaż rusza 22 września na stronie zespołu: http://postmodernjukebox.com/.              
Ogólna sprzedaż rusza 25 września o 12.00 na Stodola.pl i LiveNation.pl       

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że widzieliście lub może słyszeliście wspaniały muzyczny kolektyw znany jako Postmodern Jukebox na tablicach mediów społecznościowych. Te pomysłowe i pełne talentu występy dosłownie opanowały tablice na Facebooku, Twitterze i wielu innych serwisach razem z pełnymi zachwytu komentarzami. Najwięcej z nich chwali zdolność zespołu do aranżowania współczesnych hitów w fantastyczne, pełne staromodnego charakteru utwory rodem z nowoorleańskich ulic początku ubiegłego wieku.
Wyobraź sobie piosenki Beyonce, Britney Spears czy Taylor Swift przerobione tak, jakby były przeznaczone dla Louisa Armstronga, Elli Fitzgerald, Judy Garland czy Niny Simone przy akompaniamencie porywającego mini-big bandu, którzy brzmi jak Benny Goodman.
Po sukcesie ich coveru piosenki Miley Cyrus „We Can’t Stop”, który obejrzało ponad 14 milionów osób na YouTube, Bradlee i jego zespół stali się prawdziwymi gwiazdami serwisu! W zeszłym miesiącu Postmodern Jukebox osiągnęło ponad półtora miliona subskrypcji na swoim kanale na Youtube i ponad 313 miliony odsłon. W ostatnim czasie z powodzeniem wykonali cover „Blank Space” Taylor Swift w stylu starego kabaretu czy niesamowicie jazzowy cover „All About the Bass” Meghan Trainor, a także cover „I Want It that Way” Backstreet Boys w rytmie lat 70. i wersję fortepianową „Take Me To Church” Hoziera.
Tak jak w przypadku innych popularnych video Postmodern Jukebox, każda wykonywana przez nich piosenka na koncercie tworzy swego rodzaju most między pokoleniami, zapewniając świeże, a mimo to znajome brzmienia dla każdego!


Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox zapraszają na szaloną podróż w klimaty starego Hollywood podczas trzech koncertów w Polsce:
20 maja 2016 – Kraków, klub Kwadrat
21 maja 2016 – Warszawa, klub Stodoła
22 maja 2016 – Gdańsk, klub Parlament


Bilety dostępne będą na www.stodola.pl oraz www.livenation.pl


http://www.postmodernjukebox.com/
http://www.pmjlive.com
On iTunes: http://bit.ly/14OgP28
https://www.youtube.com/postmodernjukebox
https://www.facebook.com/postmodernjukebox
http://www.twitter.com/pmjofficial

 

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388