Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
POSTMODERN JUKEBOX (WARSZAWA) - SOLD OUT

POSTMODERN JUKEBOX (WARSZAWA) - SOLD OUT

21 maja 2016, sobota, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

21 maja 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

SCOTT BRADLEE & POSTMODERN JUKEBOX
Karta podarunkowa

TIMETABLE:

18.00 - otwarcie sali
19.15 - rozpoczęcie koncertu

Koncert wyprzedany. W związku z tym nie będzie możliwości zakupu biletów w kasie klubu przed koncertem.

Live Nation i Klub Stodoła prezentują:
SCOTT BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX
Po raz kolejny w Polsce!

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznego koncertu w warszawskiej Stodole Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox wracają do Polski na kolejne trzy koncerty – tym razem oprócz Warszawy odwiedzą również Kraków i Gdańsk!
Pierwszy polski koncert został niezwykle ciepło przyjęty przez fanów. Oryginalność aranżacji współczesnych utworów w stylistyce lat 40. przypadła do gustu polskim fanom, co było widać po entuzjastycznych reakcjach widzów Stodoły. Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox rozkochali w sobie polską publiczność.

Bilety już od 89 pln!

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że widzieliście lub może słyszeliście wspaniały muzyczny kolektyw znany jako Postmodern Jukebox na tablicach mediów społecznościowych. Te pomysłowe i pełne talentu występy dosłownie opanowały tablice na Facebooku, Twitterze i wielu innych serwisach razem z pełnymi zachwytu komentarzami. Najwięcej z nich chwali zdolność zespołu do aranżowania współczesnych hitów w fantastyczne, pełne staromodnego charakteru utwory rodem z nowoorleańskich ulic początku ubiegłego wieku.
Wyobraź sobie piosenki Beyonce, Britney Spears czy Taylor Swift przerobione tak, jakby były przeznaczone dla Louisa Armstronga, Elli Fitzgerald, Judy Garland czy Niny Simone przy akompaniamencie porywającego mini-big bandu, którzy brzmi jak Benny Goodman.
Po sukcesie ich coveru piosenki Miley Cyrus „We Can’t Stop”, który obejrzało ponad 14 milionów osób na YouTube, Bradlee i jego zespół stali się prawdziwymi gwiazdami serwisu! W zeszłym miesiącu Postmodern Jukebox osiągnęło ponad półtora miliona subskrypcji na swoim kanale na Youtube i ponad 313 miliony odsłon. W ostatnim czasie z powodzeniem wykonali cover „Blank Space” Taylor Swift w stylu starego kabaretu czy niesamowicie jazzowy cover „All About the Bass” Meghan Trainor, a także cover „I Want It that Way” Backstreet Boys w rytmie lat 70. i wersję fortepianową „Take Me To Church” Hoziera.
Tak jak w przypadku innych popularnych video Postmodern Jukebox, każda wykonywana przez nich piosenka na koncercie tworzy swego rodzaju most między pokoleniami, zapewniając świeże, a mimo to znajome brzmienia dla każdego!
Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox zapraszają na szaloną podróż w klimaty starego Hollywood podczas trzech koncertów w Polsce:

20 maja 2016 – Kraków, klub Studio
21 maja 2016 – Warszawa, klub Stodoła
22 maja 2016 – Gdańsk, Stary Maneż


KONCERT WYPRZEDANY


http://www.postmodernjukebox.com/
http://www.pmjlive.com
On iTunes: http://bit.ly/14OgP28
https://www.youtube.com/postmodernjukebox
https://www.facebook.com/postmodernjukebox
http://www.twitter.com/pmjofficial

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl


Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.

1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet

 

 

Data

21 maja 2016, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

SCOTT BRADLEE & POSTMODERN JUKEBOX
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31