Go to the contentGo to the menu
ANIA DĄBROWSKA
SOLD OUT

ANIA DĄBROWSKA

24 May 2024, Friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

24 May 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Genres

Rock & Pop

Jubileuszowy koncert Ani Dąbrowskiej z okazji 20-lecia już 24 maja 2024 w Klubie Stodoła!

Ania Dąbrowska, ikona polskiego popu i jedna z najpopularniejszych polskich artystek, szykuje się do wyjątkowego wydarzenia. 24 maja 2024 roku, Klub Stodoła w Warszawie stanie się świadkiem jubileuszowego koncertu wokalistki, z okazji 20-lecia kariery scenicznej. Nie zabraknie największych przebojów oraz niezapomnianych klasyków. Bilety dostępne w sprzedaży!

 

 

Ania Dąbrowska, uznawana za Pierwszą Damę Polskiego Popu, jest wszechstronną artystką – wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów oraz producentką. Jej imponujące dokonania muzyczne obejmują siedem platynowych albumów, począwszy od "Samotności po zmierzchu" (2004) aż do "The Best Of" (2017). Zestawienie tych płyt przekroczyło łączny nakład ponad 500 000 egzemplarzy. Ani Dąbrowskiej towarzyszy także imponująca kolekcja nagród branżowych, z 25 nominacjami i 9 statuetkami Fryderyków na koncie. W 2004 roku została doceniona jako Wokalistka Roku i zdobyła nagrody za Nową Twarz Fonografii oraz Album Roku Pop za "Samotność po zmierzchu". Kolejne lata przyniosły kolejne wyróżnienia, w tym tytuł Wokalistki Roku w 2006 roku za album "Kilka historii na ten sam temat" oraz nagrody za piosenkę i wideoklip roku za utwór "Trudno mi się przyznać". W 2011 roku zdobyła Fryderyka za teledysk do "Bang, Bang", a w 2017 roku ponownie została uhonorowana tytułem Albumu Roku Pop za "Dla naiwnych marzycieli". W 2019 roku otrzymała honorowy tytuł Ambasadora Województwa Lubelskiego.

W październiku 2022 Ania Dąbrowska podzieliła się z fanami teledyskiem do najnowszego singla "Ktoś Inny". Klip przekroczył 2 miliony odtworzeń! Obecnie artystka pracuje nad swoją nową płytą.

24 maja 2024 w Klubie Stodoła odbędzie się jubileuszowy koncert Ani Dąbrowskiej, z okazji dwudziestolecia aktywności scenicznej. Pełen energii i dynamiki repertuar, składający się z niezapomnianych przebojów z pewnością oczaruje nawet najbardziej wymagających melomanów. Wspaniałe brzmienie zespołu, wzbogacone o trzyosobowy chórek (Siostry Melosik, zdobywczynie Bursztynowego Słowika, oraz Ola Nowak, trenerka Voice Kids), efekty wizualne, spontaniczność i naturalność Ani Dąbrowskiej sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

W koncertowym repertuarze Artystki znajdują się również utwory, które są klasyką wszech czasów – niezapomniane piosenki wielkich artystów krajowego i światowego formatu. Te znakomite dzieła, poddane nowym aranżacjom i muzycznym inspiracjom, stanowią doskonałe zaproszenie do wspólnej zabawy i emocji!

---

Support: Ugorna

Ugorna to jedna z najbardziej charakterystycznych wokalistek na polskim rynku. W 2022 roku wydała debiutancki album „Nowa Herstoria”, który zadebiutował na Oficjalnej Liście Sprzedaży. Na płycie znalazły się takie piosenki, jak m.in. „Ziemia Ugorna”, „Amok”. Zagrała takie koncerty jak Kobieta Roku Glamour oraz Moskity Open Fest K MAG-a.

Jest także zwyciężczynią "Szansy na sukces", półfinalistką "Voice of Poland". Rok 2024 przynosi nowe wyzwania i możliwości dla Ugornej, którą czeka kolejny, ekscytujący muzyczny rozdział w karierze. Jej pasja, determinacja i niezrównane umiejętności wokalne pozwalają przewidywać, że wszystko co najlepsze jest właśnie przed nią!

 

 

---

24 maja, w roli supportu przed koncertem Ani Dąbrowskiej, zaprezentuje się także Nadia Sheikh, utalentowana wokalistka z Hiszpanii! Koncert jest realizowany w ramach współpracy Klubu Stodoła z platformą Liveurope.

Z niesamowitym talentem do tworzenia głębokich i znaczących piosenek, których refreny potrafią towarzyszyć przez wiele dni, dotychczasowa muzyczna podróż Nadii Sheikh jest naprawdę fascynująca. Od supportowania Stereophonics podczas 19 koncertów ich europejskiej trasy "Kind", obejmującej wyprzedane show w Manchester Arena i Cardiff Arena, po występy na scenach festiwali takich jak Glastonbury, Isle Of Wight, Kendal Calling, Y Not, FIB (Festiwal Benicàssim) i występy w hiszpańskiej telewizji narodowej w programie Los Conciertos de Radio 3. Wydając różne EPki niezależnie, artystka o mieszanej brytyjsko-hiszpańskiej tożsamości zawsze odnajdywała miejsce eklektycznego połączenia między swoim emocjonalnym i intymnym pisaniem tekstów, pełnym głębi muzycznej i lirycznej, a epickim brzmieniem gitary, tworząc miksturę surowej, ale kruchej piękności napędzanej jej popowym wyczuciem. Jej utwory zdobyły ogromne wsparcie ze strony takich mediów jak BBC Radio 1, BBC 6 Music, Radio X, Radio 3 (Hiszpania), Planet Rock, magazynu CLASH, Rolling Stone France, Line of Best Fit oraz Fresh On The Net, aby wymienić tylko kilka. Jej EP-ka "Neverending Trial" porusza tematy złamanego serca, lęku i depresji, widoczności kobiet we współczesnym świecie oraz wątpliwości samej siebie. Materiał został wyprodukowany przez Joe Crossa (Louis Tomlinson, Courteeners, Hurts).

---

Ania Dąbrowska
Support: UGORNA, Nadia Sheikh (ES)

24 maja 2024, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej:

SOLD OUT

 

------

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

 

 

Date

24 May 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388