Go to the contentGo to the menu
AVI
SOLD OUT

AVI

25 November 2023, Saturday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

25 November 2023

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

DISTORTED SP. Z O.O.

Artists

AVI

Genres

Rap

Mały Książę wraca do klubów! Avi już 25 listopada w Klubie Stodoła!

25 listopada 2023 w Klubie Stodoła wystąpi Avi, jeden z najlepszych autorów tekstów na polskiej scenie rapowej. Artysta zaprezentuje w Warszawie materiał z debiutanckiego solowego albumu „Mały Książę”, który ukazał się w marcu 2023. Bilety dostępne w sprzedaży!

 

 

Avi zapowiada jesienne terminy koncertów, promujących solowy album, zatytułowany "Mały Książę". Jeśli jeszcze nie mieliście okazji doświadczyć występów artysty na żywo, teraz macie szansę! 25 listopada 2023 raper wystąpi w warszawskim Klubie Stodoła. 

Po sukcesie "tryptyku sycylijskiego" nagranego z Louisem Villainem, Avi wkroczył na solową scenę z albumem "Mały Książę". Wydawnictwo, które ukazało się w marcu 2023, kusi różnorodnością i kultowymi gośćmi, takimi jak Kaz Bałagane, Pezet i ReTo.

Po wyprzedanej wiosennej trasie promującej pierwszy solowy album, Avi ponownie wraca na klubowe sceny w sześciu miastach. Wszyscy ci, którym nie udało się załapać na koncerty przed wakacjami, będą mieli szansę posłuchać na żywo materiału z "Małego Księcia" już jesienią. Avi odwiedzi: Kraków, Poznań, Łódź, Szczecin, Białystok oraz Warszawę, która ponownie będzie miejscem finałowego eventu.

Jeśli jesteście gotowi na muzyczną eksplozję, bierzcie swoich ludzi i wpadajcie do Klubu Stodoła 25 listopada. Avi z "Małym Księciem" na czele gwarantuje niezapomniany wieczór.

 

Avi - “Mały Książe”

25 listopada 2023, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w sprzedaży internetowej:

www.ticketclub.pl

 

 

Date

25 November 2023

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

DISTORTED SP. Z O.O.

Artists

AVI

Genres

Rap
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388