Go to the contentGo to the menu
BIFFY CLYRO

BIFFY CLYRO

13 November 2013, Wednesday, , Duża Scena

Date

13 November 2013

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Go Ahead

Artists

Biffy Clyro

Genres

Punk

18.30 Otwarcie bram
19.30-20.00 Dry The River
20.30 Biffy Clyro

Agencja Go Ahead zaprasza na jedyny tego roku klubowy koncert zespołu Biffy Clyro w naszym kraju! Muzycy 13 listopada zagrają w stołecznej Stodole!


Zespół istnieje od 1995 roku, jednak prawdziwym przełomem okazał się dla nich rok 2007 kiedy ukazał się ich trzeci album - "Puzzle" (numer 1 na liście sprzedaży płyt w Wielkiej Brytanii!). To wtedy Biffy Clyro zostali dostrzeżeni przez większą ilość fanów, a tak znane formacje jak The Who, The Rolling Stones czy Muse zaprosiły Szkotów do wspólnych występów. Płyta "Only Revolutions", piąty krążek w ich dyskografii, powtórzyła sukces "Puzzle" , a najnowsze wydawnictwo „Opposites” zbiera rewelacyjne recenzje.

Koncert w Stodole będzie pierwszą okazją do posłuchania utworów z nowego albumu w Polsce na klubowym koncercie. Single „Opposite”, „Biblical” czy „Black Chandelier”, podobnie jak pozostałe numery z najnowszego albumu tria, mają ogromny potencjał koncertowy, a poprzednie występy Biffy Clyro w naszym kraju potwierdzają tezę o ich doskonałej koncertowej formie.


Bilety w cenie 99 zł (cena w przedsprzedaży) można nabywać od 13 sierpnia! Do kupienia na go-ahead.pl, eventim.pl, ebilet.pl oraz ticketpro.pl!

Zapraszamy!

Date

13 November 2013

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Go Ahead

Artists

Biffy Clyro

Genres

Punk
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388