Go to the contentGo to the menu
BRACIA FIGO FAGOT

BRACIA FIGO FAGOT

30 September 2016, Friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

30 September 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Dance & Techno
TIMETABLE:
20.00 - otwarcie klubu
21.00 - Rage
21.45 - SteelFire
22.30 - Bracia Figo Fagot
 
SUPPORT - Rage, SteelFire
 
Ten zespół to fenomen. Początkowo istniał w tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty. Alternatywne disco polo grupy  zaczęło przyciągać na ich występy tłumy. 30 września Bracia Figo Fagot ponownie zagrają w klubie, aby raz jeszcze porwać nas, tym razem nie tylko swoimi znanymi hitami, ale również pierwszym po tak długiej przerwie premierowym materiałem. Przypomnijmy, że ostatni, trzeci studyjny album braterskiego duetu, Discochłosta, wydany został jesienią 2014 roku.
 
Bożenka (z 15 milionami odtworzeń w serwisie YouTube), to punkt obowiązkowy koncertu BFF, ale w trakcie występu nie powinno zabraknąć innych przebojów, z których te których tytuły możemy bez obawy podawać to m.in. Ooooo kończy się już noc (piosenka niekoniecznie dotycząca nieprzespanych godzin przed sesją), Pisarz miłości (bynajmniej nie będący rozprawką o epoce romantyzmu) czy Hot Dog (który wbrew pozorom nie zauroczy zainteresowanych fast foodową gastronomią).
 
Podsumowując: będzie ciekawie i raczej niegrzecznie, a dzięki przewidującej organizacji wszystko to będzie miało miejsce 30 września, który na całe szczęście jest piątkiem, po którym na jeszcze większe szczęście będzie sobota, dzięki czemu wszyscy będziemy mogli komfortowo wrócić do formy.
 
Przed Braćmi Figo Fagot wystąpi zespół SteelFire.
 
SteelFire to piątka szalonych facetów z Mińska Mazowieckiego, którzy  spełniają swoje marzenia przemierzając bezdroża wzdłuż i wszerz w pogoni za sławą, rozgłosem i kobietami... Zespół specjalizuje się w wytwarzaniu klasycznego, mięsistego jak amerykański stek, rock'n'rolla z domieszką hard rocka i heavy metalu rodem z lat 80.!  Ekipa ma na koncie dwa wydawnictwa („R'n'R na wieki wieków” EP 2013 oraz „To nie nasza wojna” SP 2015) i ponad 100 zagranych koncertów w kraju i za granicą z takimi sławami jak m.in. Paul Di Anno, Blaze Bayley, czy  polscy giganci rocka - Turbo, Oddział Zamknięty, Luxtorpeda, czy Złe Psy. Oprócz nagród w wielu konkursach i festiwalach, ogromnym sukcesem dla grupy był występ na koncercie "Kukiz i przyjaciele", który był transmitowany przez wszystkie telewizje w kraju. Aktualnie  SteelFire nie zwalnia tempa intensywnie koncertując i przygotowując się do wydania płyty pt. „Right By Our Side”. Chłopaki obiecują, że fani rock'n'rollowego ognia w stylu lat 80. nie zawiodą się!  
 
 
RAGE - zespół został złożony w Rzeszowie w 2013r. W kwietniu br wydał swoją debiutancką płytę pod tytułem "Synestezja", której promocja rozpoczyna się na jesiennej trasie.
 
 
BILETY:
 
Do 8 września – 49 pln (stojące), 69 pln (balkony)
Od 9 września – 59 pln (stojące), 79 pln (balkony)
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) 
 
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
INFORMACJE DODATKOWE:
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 
INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
 
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy.
Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
 
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

 

Date

30 September 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Dance & Techno
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388