Go to the contentGo to the menu
Bracia Figo Fagot

Bracia Figo Fagot

1 October 2021, Friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

1 October 2021

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Dance & Techno
Rock & Pop

TIMETABLE:

18:00 - otwarcie kasy biletowej

19:00 - otwarcie drzwi klubu

20:00 - Gorgonzolla 

21:00 - Bracia Figo Fagot

 

Czas na miłosne uderzenie i miejskie disco w rytmie polo! Już 1 października warszawską Stodołę rozgrzeją do czerwoności Bracia Figo Fagot, prezentując plejadę swoich największych hitów, z "Bożenką", "Ooooo kończy się już noc", "Pisarzem miłości" i "Karolino (KOCHAM CIĘ)" na czele. W roli supportu zaprezentuje się fromacja Gorgonzolla. Bilety na warszawski koncert BFF są już dostępne w sprzedaży! 

 

 

Grupa została założona we wrześniu 2010 roku, na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo - Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty)  oraz „Fagot - Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).

Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem. Najnowszy krążek BFF, zatytułowany "Miliony internautów mogą się mylić", ukazał się nakładem S.P. Records w grudniu 2020. Płytę promowały utwory “Karolino (KOCHAM CIĘ)” oraz "Nie zaufam nigdy już”. Na krążku nie zabrakło także hitów, które doczekały się milionów wyświetleń na YouTube - „Wędkarza miłości”, „Pakistańskiego chłopca" czy „Ugi Boogie”. Do współpracy nad albumem Figo i Fagot zaprosili znanych producentów - Sir Micha oraz Andrzeja Izdebskiego. 

Niekwestionowani królowie pastiszu disco-polo już 1 października powrócą na scenę warszawskiej Stodoły, by rozkołysać publiczność brzmieniem syntezatorowych solówek, elektronicznych sampli z najgłębszych odmętów klimatu disco polo oraz prześmiewczych tekstów z celną i wyrazistą puentą. Pozwólcie ponieść się ich melancholijnym bitom i tanecznej euforii, co najmniej na 30%! 

 

 

Support: Gorgonzolla 

Dwa różne wokale, dwa różne światy i szczery przekaz, tak w skrócie można opisać warszawski zespół.

Na początku października 2019, ukazał się drugi album zespołu, pod tytułem 'Konsumpcja', który został bardzo ciepło przyjęty przez media i fanów na koncertach w całym kraju. Krążek promowały single 'Konsumpcja', 'Czołgi', 'Zagubieni' i 'Popiół'

Grupa ma za sobą także występy na Woodstock Festival/Pol'and'Rock Festival, a 5 sierpnia 2021 ukazał się singiel 'Potwór z szafy', który zapowiada trzeci album Gorgonzolli. 

 

 

Bracia Figo Fagot, support: Gorgonzolla 

1 października 2021 (piątek) 

 Klub Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa 

► Bilety dostępne na www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl 

 

I pula - 69 PLN

II pula - 79 PLN 

III pula (w dniu koncertu) - 89 PLN

 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

 

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl 

Date

1 October 2021

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Dance & Techno
Rock & Pop
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388