Go to the contentGo to the menu
BRASS AGAINST - OPEN STAGE
RESCHEDULED

BRASS AGAINST - OPEN STAGE

13 december 2020, sunday, Warsaw, Klub Proxima
Tickets from 90.00 PLN Buy ticket

Date

13 december 2020
Otwarcie drzwi: 18:00

Venue

Klub Proxima, Warsaw

Tickets

90.00 PLN GENERAL ADMISSION
Buy ticket

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl
LiveNation.pl
Ticketmaster.pl

Organizers

Live Nation
Klub Stodoła

Artists

Brass Against
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 18:00

Zaplanowany na 18 kwietnia br koncert Brass Against w klubie Stodoła zostaje przełożony. Nowa data koncertu to 13 grudnia 2020 roku, klub Proxima. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Dziękujemy za wyrozumiałość i czekamy na spotkanie z Wami!

The Brass Against show which is currently scheduled for April 18, 2020 at Stodola club is being proactively rescheduled. The new date is December 13, 2020 at Proxima club, so please hang on to your ticket as it will be valid for this new date. Thank you for your understanding and look forward to seeing you then!

 

BRASS AGAINST

13 grudnia 2020, Klub Proxima

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 15 listopada od 9:00 na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl, TicketClub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła. 

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 13 listopada o 9:00 i zakończy się w piątek, 15 listopada o 8:00

 
Przedsprzedaż na stronie Ticketmaster.pl rozpocznie się w czwartek, 14 listopada od 9:00  i potrwa do piątku, 15 listopada do 9:00
 
W obecnych trudnych politycznie czasach nadeszła pora, aby stawić czoła tej machinie. Brass Against to kolektyw artystów prowadzony przez Brada Hammondson’a, który ma na celu stworzenie muzycznego protestu, który wzywa fanów do działania. Chcemy, aby muzyka, którą wykonujemy brzmiała interesująco i rezonowała z emocjami ludzi. Łączymy rocka i ostry hip-hop, żeby grać muzykę, która jest silna i wzmacniająca. Brass Against to wyjątkowa muzyka o politycznym charakterze. Jesteśmy wściekli, zainspirowani, gotowi na zmiany i mamy nadzieję, że nasza muzyka wzmacnia tę samą energię u każdego kto jej słucha.
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Date

13 december 2020, 00:00

Venue

Klub Proxima, Warsaw

Tickets

90.00 PLN GENERAL ADMISSION
Buy ticket

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl
LiveNation.pl
Ticketmaster.pl

Organizers

Live Nation
Klub Stodoła

Artists

Brass Against
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31