Go to the contentGo to the menu
COMA - SOLD OUT

COMA - SOLD OUT

29 november 2019, friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

29 november 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

BLACK RADIO
COMA

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
TIMETABLE:
18:30 - otwarcie drzwi
19:30 - Black Radio
20:20 - COMA
 
Support: Black Radio 
 
W związku z ogromnym zainteresowaniem pożegnalnym, w pełni wyprzedanym koncertem COMY w Stodole (28.11), zespół postanowił wystąpić przed warszawską publicznością dwukrotnie! Drugi koncert został zaplanowany na 29 listopada. 
 
COMA zawiesza działalność! 1 września zespół poinformował fanów o zaplanowanej pożegnalnej trasie koncertowej „GAME OVER”, w ramach której formacja już 28 oraz 29 listopada wystąpi na scenie Klubu Stodoła. 
 
Drodzy, po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności. Wszystkim którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas. Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu -  tej jesieni zagramy trasę "GAME OVER" . Na do widzenia zostawiamy wam singiel pt.: "Pożegnanie z Bajką"  z gościnnym udziałem naszego znakomitego kolegi Ralpha Kamińskiego. Utwór  pochodzi z albumu "Sen o Siedmiu Szklankach.” – tymi słowami formacja COMA poinformowała fanów o planowanym zawieszeniu działalności. W ramach trasy „GAME OVER” już 28 oraz 29 listopada grupa zagra pożegnalne koncerty w Klubie Stodoła. 
 
 
Zespół Coma znany jest fanom muzyki przede wszystkim z energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu. 
Grupa powstała w 1998 r. W maju 2004 r. wydała swój pierwszy album pt. “Pierwsze Wyjście z Mroku”, który został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków, branżę i, co najważniejsze, przez publiczność. Płyta została nagrodzona m.in Fryderykiem w kategorii: Album Roku – Rock. W tym samym roku Coma została laureatem 25 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. 
Przez kolejne lata zespół wydał 5 płyt studyjnych, z których 3 pokryły się platyną i złotem, oraz 3 wydawnictwa koncertowe (Platynowa i Złota płyta). Zespół otrzymał za każdy z polskich albumów studyjnych statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku - Rock, oraz w kategorii: Zespół Roku i Wokalista Roku – Piotr Rogucki. 
Coma wydała dwa albumy angielskojęzyczne: “Excess” oraz “Don’t Set Your Dogs On Me”, które ukazały się na całym świecie. 
Wokalista zespołu - Piotr Rogucki, także aktor - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Kazimierza Solskiego w Krakowie, jest zdobywcą wielu nagród na festiwalach piosenki artystycznej min: 2. nagroda na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie 2002, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2004, Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie 2004, laureat Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego w 2004 r. Wydał trzy albumy solowe: “Loki – Wizja Dźwięku” (2011 r.) ; “95-2003” (2012 r.) oraz „J.P. Śliwa” (2015). Wiosną 2016 r. Piotr Rogucki wyrusza w trasę Koncertowa, promująca ten album. Był jurorem w trzech edycjach programu Must Be The Music w telewizji Polsat. 
Przez cały okres od czasu pierwszego wydawnictwa zespół Coma nieprzerwanie koncertuje. W latach 2007 – 2009 Coma supportowała m.in Pearl Jam, Linking Park podczas koncertu na Stadionie w Chorzowie, a także występiła na Metal Hammer Festival w Spodku przed grupą Tool. 
W 2013 r. Coma uczestniczyła w europejskiej trasie koncertowej z szwedzkim zespołem Therion. Ta grudniowa trasa obejmowała 6 europejskich miast Romangnano ( Włochy), Pratteln (Szwajcaria), Paryż (Francja), Londyn (Anglia), Leeuwarden (Holandia) oraz Frankfurt nad Menem (Niemcy) i cieszyła się sporym zainteresowaniem. 
W ostatnich latach zespół Coma z powodzeniem pojawił się na trasie w Wielkiej Brytanii na serii koncertów: Manchester, Londyn, Sheffield, Birmingham, Southampton, Liverpool, oraz w Szkocji i jesienią w Irlandii. 
W czerwcu 2009 r. miał miejsce specjalny koncert zespołu Coma wraz z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich - marzenie każdej rockowej grupy. W kolejnych latach zespół wraz z orkiestrą występował kilkukrotnie w różnych miejscach w Polsce. Koncerty symfoniczne Comy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a bilety na te wydarzenia wyprzedają się kilka miesięcy przed koncertami. 
 
 

Support - Black Radio:

- Tym, co cechuje naszą muzykę jest przede wszystkim świeżość i energia. Łączymy mocne rock and roll’owe brzmienie z Indie-rockową melodyjną wrażliwością, lecz sięgamy również do grunge’u, hard rocka i elektroniki. Rozwijając nasz własny styl nie zamykamy się na żaden gatunek, jednakże artyści, którzy najbardziej nas inspirują to: Foo Fighters, Queens of the Stone Age, Kings of Leon, Jack White i My Chemical Romance. Teksty naszych utworów poruszają problematykę społeczną oraz egzystencjalną, są one spojrzeniem naszego pokolenia na rzeczywistość, często obrazoburcze i wywrotowe, lecz szczere i bezpośrednie. Pisane są w języku angielskim, gdyż chcemy by nasza muzyka mogła znaleźć odbiorców zarówno w naszym kraju jak i za granicą, czyli stać się wizytówką Polski na światowych scenach.

 

 

Bilety:

KONCERT WYPRZEDANY

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Date

29 november 2019, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

BLACK RADIO
COMA

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388