Go to the contentGo to the menu
CZESŁAW MOZIL POLECA

CZESŁAW MOZIL POLECA

8 april 2011, friday, , Duża Scena

Date

8 april 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

CZESŁAW MOZIL POLECA W KLUBIE MECHANIK - cykl koncertów wspierających młodych zdolnych w warszawskiej kuźni talentów.

Czesław Mozil, urodzony 12 kwietnia 1979 roku w Zabrzu. Wokalista, kompozytor, producent i akordeonista. Absolwent Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze. Założyciel Tesco Value i Czesław Śpiewa. Mieszkający w Danii, obecnie w Krakowie, niepokorny twórca alternatywnego popu.

Tradycje warszawskiego Klubu Mechanik sięgają lat sześćdziesiątych. To doskonale przygotowana "kuźnia" kulturalna, oraz codzienne miejsce spotkań studentów. To tutaj stawiali swoje pierwsze kroki muzycy obecnie funkcjonujący w branży. W tym roku chcemy wrócić do tych tradycji i wspólnie z Czesławem Mozilem pokazywać wszystko, co nowe i świeże w muzyce.

Cykl imprez rusza w kwietniu 2011 roku. Pierwszym artystą jest zespół Mouga. Zespół zagra 8 kwietnia. Warszawska publiczność mogła ich usłyszeć m.in. przed Acid Drinkers w październiku 2010 w klubie Stodoła.

Kolejnym artystą, który pokaże swoje umiejętności na scenie w klubie Mechanik jest MOJA ADRENALINA. Koncert 29.05. 2011 roku.

Te dwa koncerty to jedynie rozgrzewka. Po wakacjach wracamy ze zdwojoną siłą! Od października koncerty będą się odbywać dwa razy w miesiącu.

Wszystkie zainteresowane zespoły proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres mailowy Gwarantujemy zwrot kosztów transportu oraz wsparcie promocyjne tak bardzo potrzebne debiutantom. Ci, którzy się sprawdzą będą mogli zagrać w klubie Stodoła jako support.

Bilety na koncerty w ramach Czesław Mozil Poleca dostępne są w przedsprzedaży w cenie 10zł w kasie Klubu Stodoła oraz klubie Mechanik. W dniu koncertu bilety można kupić w Klubie Mechanik za 15zł.


Klub Mechanik
Ul. Narbutta 87
Warszawa

www.klubmechanik.pl
www.facebook.com/klubmechanik

Date

8 april 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388