Go to the contentGo to the menu
DANIEL SPALENIAK - OPEN STAGE

DANIEL SPALENIAK - OPEN STAGE

15 november 2016, tuesday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

15 november 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Z przykrością informujemy, że z powodu zapalenia gardła Axel Flóvent nie będzie mógł wystąpić dzisiaj w Stodole. Koncert Daniela Spaleniaka zacznie się punktualnie o 20. 

TIMETABLE:
19:00 - otwarcie klubu
20:00 - Daniel Spaleniak

Daniel Spaleniak jest 23-letnim artystą pochodzącym z Łodzi. Jego mroczne, eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory, wzbudziły zainteresowanie na Amerykańskim rynku w związku z czym jego piosenkę „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu „Elementary”, a „Why” w popularnej produkcji „The Path”.

„Nic dziwnego, że Spaleniak podoba się za oceanem, bo jego muzyka to mieszanka folku, białego bluesa i alternatywnego luzu, idealnie skrojona pod nocną podróż Drogą 66.”
Jarek Szubrycht

Do tej pory Daniel wydał dwa albumy; „Dreamers” oraz tegoroczny „Back Home”. Obecnie młody artysta pracuje nad kolejnym wydawnictwem. Oprócz tego zagrał na tak kultowych festiwalach jak Opener, Halfway, czy Soundrive.

Axel Flóvent to Islandczyk, którego indie-folkowa twórczość, którą dzielił się na swoich EP-kach i koncertach w całej Europie, zaowocowała ostatecznie wydaniem w tym roku debiutanckiego longplaya pt. „Your Ghost”. Wychowany w muzycznej rodzinie, m.in. przez ojca multiinstrumentalistę, od najmłodszych lat wykazywał chęć do grania. Jego kompozycje to zazwyczaj minimalistyczne formy, oparte na wokalu i skromnych dźwiękach gitary.

FB - www.facebook.com/AxelFlovent
YT - Fireworks

 

ZAPRASZAMY

Bilety:
Przedsprzedaż – 25 pln (stojące)
W dniu koncertu –30 pln (stojące)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.

 

 

Date

15 november 2016, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388