Go to the contentGo to the menu
DARIA ZAWIAŁOW - SOLD OUT
SOLD OUT

DARIA ZAWIAŁOW - SOLD OUT

18 december 2019, wednesday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

18 december 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem grudniowym koncertem Darii Zawiałow w Klubie Stodoła, artystka postanowiła wystąpić przed warszawską publicznością dwukrotnie! Drugi z koncertów, w ramach trasy „Helsinki Tour Vol. 2”, odbędzie się 18 grudnia.
 

 

Daria Zawiałow to wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka, która przebojem wkroczyła na polski rynek fonograficzny za sprawą debiutanckiego krążka "A Kysz!". Album zadebiutował na 7. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS oraz błyskawicznie otrzymał status złotej płyty. 8 marca 2019, nakładem Sony Music, ukazał się drugi studyjny album Darii Zawiałow, "Helsinki". Jak przyznała Daria, płytę stworzyła wraz ze swoim przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Nie spodziewaj się jednak powtórki z "A Kysz!". Muzyczne poszukiwania, fascynacje nowymi dźwiękami i rozwój zaprowadziły nas do miejsca, w którym jeszcze razem nie byliśmy. Pobawiliśmy się trochę elektroniką, ale nie zawładnęła nami całkowicie - za bardzo kochamy organiczne brzmienia i mocne gitarowe riffy! Będzie dojrzalej, będzie jeszcze bardziej eklektycznie, a na pewno będzie po naszemu! - tymi słowami artystka zapowiadała premierę krążka oraz nadchodzącą trasę koncertową. 
 
Cykl koncertów w ramach "Helsinki Tour" spotkał się ze znakomitym odbiorem fanów oraz branży muzycznej. Najlepszym tego dowodem jest kwietniowy koncert w Stodole, który został w pełni wyprzedany na wiele tygodni przed datą wydarzenia. Dopełnieniem tego sukcesu był doskonale przyjęty występ Artystki na scenie głównej tegorocznej edycji Open'er Festival. 
 
Już 5 oraz 18 grudnia Daria Zawiałow ponownie powróci na deski Klubu Stodoła, w ramach drugiej odsłony trasy „Helsinki Tour”. Warszawska publiczność będzie miała okazję usłyszeć nowe utwory artystki, przygotowane specjalnie z myślą o nadchodzącej trasie.  
 
 
---

 

Support - Bloo Crane

 
Bloo Crane to duo tworzące muzykę z gatunku elektroniczny pop. Zespół został utworzony końcem 2016 roku w Krakowie. Duet składa się z wokalisty i tekściarza Michała Polańskiego oraz producenta muzycznego Krzysztofa Kołodziejczyka. Pomimo różnych gustów muzycznych, spotykają się w połowie i tworzą mix dwóch światów. W 2018 roku stali się częścią projektu o nazwie My Name Is New należącego do wytwórni Kayax. Współpraca z inicjatywą zaowocowała kontraktem fonograficznym na trzy płyty w Kayaxie. Debiutancki krążek ma ukazać się na początku roku 2020.
 

 

---

BILETY:

KONCERT WYPRZEDANY

 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.

Date

18 december 2019, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31