Go to the contentGo to the menu
DERMOT KENNEDY

DERMOT KENNEDY

11 November 2019, Monday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

11 November 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Live Nation

Genres

Rock & Pop
TIMETABLE:
18:00 - Wejście
19:30 - Lilla Vargen
20:30 - Dermot Kennedy
 
* Uwaga❗ Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.
 
 

Dermot Kennedy na pierwszym koncercie w Polsce!

Support: Lilla Vargen 

 

11 listopada – Warszawa, klub Stodoła

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 21 czerwca od 10:00 na LiveNation.pl, Stodola.pl, TicketClub.pl oraz w Kasie Klubu Stodoła.

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 19 czerwca o 10.00 i zakończy się w piątek o 09:00

Przedsprzedaż Spotify rozpocznie się 20 czerwca o 10:00 i potrwa 24 godziny

 
Globalna gwiazda DERMOT KENNEDY prezentuje dziś swój niesamowity nowy singiel „OUTNUMBERED”, i ujawnia datę premiery swojego debiutanckiego albumu „WITHOUT FEAR” (27 września) oraz daty europejskiej trasy koncertowej, która uwzględnia również jego pierwszy występ w Polsce!
 
 „Najnowszy singiel jest próbą pocieszenia każdego, kto czuje się przytłoczony. Przypomnienie, że piękno można znaleźć bez względu na to, jak ciemna może wydawać się noc. Mam nadzieję, że singiel stanie się źródłem pewności dla każdego, kto przeżywa trudne czasy. Świadomością, że wszystko będzie lepiej i że ciężkie czasy staną się przeszłością. ”
 
Singiel pojawia się w ślad za wyprzedanymi koncertami w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym oszałamiającym występem w londyńskiej Brixton Academy i czterema koncertami w dublińskim teatrze Olympia. W ubiegłym tygodniu odbył się niesamowity występ na festiwalu All Points East, a także występy na festiwalu Coachella w kwietniu w ramach amerykańskiej trasy, na której Dermot zagrał wyprzedane koncerty dla tysięcy fanów w wielu krajach.
Dermot ma na swoim koncie występu w takich programach jak The Late Show with Stephen Colbert czy The Ellen Show, zachwycając tłumy swoim singlem „Power Over Me”. Utwór osiągnął również szczyty list przebojów we Francji, Niemczech i Belgii czy Polsce.
Wyprzedane koncerty na całym świecie, imponujące statystyki w serwisach streamingowych i ponad 47 milionów wyświetleń pod teledyskami na swoim kanale na YouTube – a to wszystko przed wydaniem debiutanckiego, pełnowymiarowego albumu. Rok 2019 zdecydowanie będzie należał do niego!
 

Date

11 November 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Live Nation

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388