Go to the contentGo to the menu
DIE TOTEN HOSEN - SOLD OUT

DIE TOTEN HOSEN - SOLD OUT

6 June 2019, Thursday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

6 June 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Go Ahead

Artists

Die Toten Hosen

Genres

Punk
Rock & Pop
Die Toten Hosen w Polsce! Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty legendarnego niemieckiego zespołu. 6 czerwca formacja wystąpi w Stodole!
 
Zespół powstał w 1982 roku w Dusseldorfie. Na swoim koncie mają dziesiątki płyt, a ostatnia – „Laune der Natur” powstała w 2017 roku, po 5-letniej przerwie. Mimo wielu trudnych chwil, takich jak śmierć ich wieloletniego przyjaciela i managera czy perkusisty, poprzednia płyta „Ballast der Republik”, okazała się dużym sukcesem. Zdecydowanie siłą zespołu jest umiejętność zatrzymania przy sobie starych fanów, ale bez problemu zdobywają także nowych słuchaczy.
 
Na przestrzeni lat, Die Toten Hosen niejednokrotnie przekraczało postawione na początku ich kariery, granice – ich muzyka odchodziła od klasycznego punk rocka. „Nie musimy nikomu nic udowadniać” – komentują muzycy, ale nie zapominają o swoich korzeniach.
 
Latem tego roku, zespół wystąpi jako headliner na wielu festiwalach, takich jak Nova Rock czy Hurricane, ale zagra także klubowe koncerty. Już w czerwcu przyjedzie do Polski na dwa koncerty!
 
Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.
 

 

Data: 2019-06-06 (czwartek)

Miasto: Warszawa

Miejsce: Stodoła

Adres: ul. Batorego 10

Godziny: 19:00 - wejście // 20:00 – support // 21:00 – Die Toten Hosen

KONCERT WYPRZEDANY

Date

6 June 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Go Ahead

Artists

Die Toten Hosen

Genres

Punk
Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388