Go to the contentGo to the menu
dodie

dodie

28 april 2022, thursday, Klub Stodoła, Duża Scena
Tickets from 110.00 PLN Buy ticket

Date

28 april 2022
Rozpoczęcie wydarzenia: 20:00
dodie: 20:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Tickets

130.00 PLN BALCONY
110.00 PLN FIRST POOL / GENERAL ADMISSION
Buy ticket

Where to buy

Eventim
Ticketclub.pl

Organizers

Good Taste Production
Klub Stodoła

Artists

dodie
Karta podarunkowa
Rozpoczęcie wydarzenia: 20:00
dodie: 20:00

28 kwietnia 2022 r. w warszawskim Klubie Stodoła o godz. 20 wystąpi dodie. Europejska trasa wraz koncertem w Polsce promuje debiutancki album artystki „Build a problem”. Tuż przed gwiazdą wieczoru na scenie zaprezentuje się brytyjska wokalistka Sody.

W wieku zaledwie 25 lat dodie wyrobiła sobie markę jako piosenkarka i pisarka, gromadząc miliony fanów swoimi rozbrajająco szczerymi teledyskami i wzruszającym, intymnym stylem śpiewania.

dodie rozpoczęła karierę na kanale YouTube, gdzie popularność przyniosły jej znakomite wykonania coverów. Do dziś artystka zebrała już niemal 2 miliony subskrybentów, publikując przede wszystkim video związane z własną twórczością muzyczną.

“Build a Problem” to pierwszy studyjny album angielskiej piosenkarki. Wydanie albumu poprzedziło sześć singli z czego „Guiltless” został wydany jako główny singiel z “Build a Problem”. Dodie określiła piosenkę jako „trudny temat, o którym nigdy nie mogła rozmawiać publicznie, więc zamiast tego napisała o nim. W życiu są takie złożone relacje, w których jest tyle miłości, ale tyle złości, niedowierzania, poczucia winy, oczekiwań i urazy. To jest piosenka opisująca ten stan; mam nadzieję, że z bezpiecznej odległości."

Album otrzymał pozytywne recenzje i zadebiutował na trzecim miejscu na UK Albums Chart. Warszawski koncert dodie to okazja do posłuchania jej wyjątkowej, szczerej twórczości
w klimacie łagodnego indiepopu.

 

Sody, czyli Sophie Dyson, znana jest m.in. z takich utworów jak „You Don’t Have To Hold It All Together” czy „It’s My Fault”. Fani artystki doskonale kojarzą też piosenkę „Bedroom Ceiling”, która powstała we współpracy z Cavetown. Efektem kolaboracji z Fosterem i Sarcastic Sounds jest z kolei „fools (can’t help falling in love)” – utwór oparty na melodii przeboju Elvisa Presley’a. Artystka ma na swoim koncie również trzy EPki: „Youth”, "I'm Sorry, I'm Not Sorry" oraz "real growth takes time".

 

🎫 Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz www.stodola.pl 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.  

 

Regulamin Imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.

 

 

 

Date

28 april 2022

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Tickets

130.00 PLN BALCONY
110.00 PLN FIRST POOL / GENERAL ADMISSION
Buy ticket

Where to buy

Eventim
Ticketclub.pl

Organizers

Good Taste Production
Klub Stodoła

Artists

dodie
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388