Go to the contentGo to the menu
DOMOWE MELODIE

DOMOWE MELODIE

21 april 2015, tuesday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

21 april 2015

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Domowe Melodie

Genres

Alternative
Karta podarunkowa

DRZWI: 19:00
START: 20:30

Trójka muzycznych zapaleńców, którzy szturmem zdobyli serca słuchaczy w całej Polsce i powoli zarażają swoją muzyką zagraniczne kraje. Przemienili mieszkanie w studio nagraniowe i bez wsparcia wytwórni oraz jakichkolwiek promotorów w czerwcu 2012 roku wydali swój debiutancki album. Przez wielu zespół określany mianem fenomenu i objawienia polskiej sceny muzycznej. Ich koncerty wyprzedają̨ się̨ w mgnieniu oka, w przeciągu ostatniego roku zagrali ich ponad 100. Ich głos dotarł do samej Kasi Nosowskiej, która zauroczona twórczością̨ zespołu zaprosiła ich do udziału w Męskim Graniu. Udało im się̨ rozkochać́ w sobie magiczną Islandię, na którą zespół został zaproszony latem 2013, aby zagrać́ pięć koncertów w różnych częściach wyspy. Na specjalne zaproszenie Ambasady Polskiej w Lizbonie zespół w czerwcu 2014 roku zagrał wyjątkowy koncert oraz wziął udział w serii spektakli Instytutu B61. „Domowe" zapisały się̨ również̇ na kartach historii festiwalu Open’er, dając dwa lata z rzędu, zdaniem wielu, jedne z najlepszych koncertów obu edycji. Piosenka zespołu pt. Grażka zadebiutowała na drugim miejscu legendarnej Listy Przebojów Trójki, tydzień́ później plasując się̨ na pierwszym miejscu. Autorka muzyki i tekstów Justyna „Jucho" Chowaniak razem ze Staszkiem Czyżewskim i Kubą Dykiertem stanowią̨ swoistą mieszankę̨ wybuchową charyzmy, poczucia humoru i dziecięcej wręcz wrażliwości. Sami jedynie skromnie podkreślają̨, że pragną̨ grać́ i śpiewać́ co im na sercu leży.

17 grudnia 2014 roku, po ponad półrocznej przerwie i ku zaskoczeniu wszystkich, zespół wydaje swoją drugą, tym razem podwójną płytę̨, na której znajdują̨ się̨ 22 nowe piosenki. W lutym 2015 Domowe Melodie oficjalnie rozpoczynają̨ długo wyczekiwaną trasę̨ koncertową po Polsce.


BILETY:
Przedsprzedaż – 35 pln (płyta) i 55 pln (balkon);
W dniu koncertu – 42 pln (płyta) i 62 pln (balkon).

Start sprzedaży biletów – 4 marca, godz. 11.00
Bilety do nabycia w kasie klubu Stodoła oraz na www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl
 

Date

21 april 2015, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Domowe Melodie

Genres

Alternative
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388