Go to the contentGo to the menu
DPR

DPR

5 November 2024, Tuesday, Klub Stodoła

Date

5 November 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Live Nation

Artists

DPR

DPR

Wielogatunkowy kolektyw z Seulu wystąpi w Warszawie!

05.11.2024 – WARSZAWA – Klub Stodoła

 

Dream Perfect Regime (DPR) to wielogatunkowy kolektyw muzyczno- wizualny. Tworzą, reżyserują, produkują i edytują wszelkiego rodzaju prace wizualne, a także wybierają artystów wywodzących się z różnych środowisk muzycznych. Głównym celem grupy z Seulu jest zaangażowanie wszystkich odbiorców poprzez aktualizowanie charakterystycznych doświadczeń audiowizualnych.

DPR ARTIC 

Dołączył do DPR w 2019 r. i zaczął zdobywać rozpoznawalność wśród fanów dzięki występom jako DJ DPR, zaczynając od Head in the Clouds LA 2019. Później, w 2021 roku, był współproducentem wideo kampanii „SYNC” dla SYNC PACK, będącej efektem współpracy DPR z Adidas oraz piosenki przewodniej „Set It Off” dla League of Legends Mid-Season Invitational (MSI) 2022. W 2024 roku wydał swój pierwszy album [KINEMA], który nie tylko wyprodukował, ale także zaprojektował ogólną koncepcję. 

DPR CREAM 

DPR CREAM, mistrz produkcji dźwięku i kluczowy artysta/producent DPR, powraca z nowym wydawnictwem. Jego muzyka znana jest z wywoływania unikalnych emocji poprzez mieszankę alternatywnych i współczesnych brzmień, oferując szerokie doświadczenia audialne. 

Dzięki swoim poprzednim singlom i utworom w DPR ARCHIVES zdobył liczne grono słuchaczy na całym świecie, udowadniając, że jego zdolności muzyczne i artystyczny styl są jedyne w swoim rodzaju. 

DPR IAN 

Christian Yu zaczął komponować i tworzyć pod pseudonimem DPR IAN pod koniec 2015 roku jako jeden z założycieli kreatywnego kolektywu DPR ("Dream Perfect Regime") w Seulu, Korea Południowa. Kolektyw tworzy, reżyseruje, produkuje i edytuje wszelkiego rodzaju projekty multimedialne dla różnych artystów i wykonawców, przy czym DPR IAN pełni rolę głównego reżysera i montażysty. Znany z ostrej artystycznej wizji i skrupulatnej dbałości o szczegóły, DPR IAN wyłonił się jako solowy artysta, którego prace zacierają granice między popem, R&B, rockiem i elektroniką, aby przekazać atmosferyczną eksplorację samorefleksji i duchowości. 

 

 

Date

5 November 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Live Nation

Artists

DPR
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388