Go to the contentGo to the menu
GRAMY O MARZENIA SENIORÓW - OPEN STAGE

GRAMY O MARZENIA SENIORÓW - OPEN STAGE

21 april 2018, saturday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

21 april 2018

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Agencja

Artists


Karta podarunkowa
TIMETABLE:
16:00 otwarcie drzwi
18:00 początek koncertu
 
21 kwietnia w Klubie Stodoła odbędzie się finałowy koncert akcji charytatywnej "Gramy o Marzenia Seniorów". Na scenie pojawią się m.in. Neuoberschlesien, Kuba Sienkiewicz, Poznakowski Band, Tomek Lipiński z zespołem, Strojnowy oraz Funky Tank. Inicjatorem przedsięwzięcia jest grupa nastoletnich twórców, którzy postawili sobie za cel niesienie uśmiechu samotnym seniorom w domach opieki. Dochód z imprezy zostanie przekazany na spełnienie marzeń osób starszych.
 

 

- Każdy nastolatek w naszym wieku musi zrobić projekt gimnazjalny. Zazwyczaj jest to prezentacja lub referat na jakiś nudny temat. My jednak chcieliśmy, aby był on dla nas czymś więcej. Czymś, co zmieniłoby nasze życie i wpływało na życie innych. Chcieliśmy podzielić się naszą pasją – muzyką i poprzez nią dotrzeć tam, gdzie niesie ona nadzieję. W ten sposób powstała nasza charytatywna trasa koncertowa po domach opieki społecznej – przyznaje 14-letni Jakub Borkowski, inicjator projektu.
 

 

Koncert w Stodole to wielki finał cyklu kilkunastu koncertów, jakie młodzieżowy zespół Obsesja zagrał w domach opieki w okresie listopad 2017 - kwiecień 2018. - Od listopada, co piątek jeździmy do samotnych osób w domach opieki. Muzyka dla nich jest czasem ważniejsza od leków. Często po koncercie rozmawiamy z nimi i poznajemy ich pragnienia. Na przykład pan Zdzisław chciałby mieć ciepłe bambosze, a pani Teresa chciałaby jeszcze kiedyś odwiedzić miejsc, gdzie się urodziła – dodaje Jakub. 
 

 

Pomysłowa młodzież na czele z Andrzejem Ludew i Jakubem Borkowskim zaangażowała do swojego projektu wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. 21 kwietnia w Stodole wystąpią m.in. Poznakowski Band (Czerwono-Czarni, Trubadurzy), Neuoberschlesien, Kuba Sienkiewicz – solo (Elektryczne Gitary), Tomek Lipiński z zespołem (Ex-Tilt, Ex-Brygada Kryzys), Strojnowy – Piotr Strojnowski (Ex-Daab), Rezerwat, Funky Tank – Zbyszek Bieniak (Ex-Oddział Zamknięty), Vienio, Weiss i wielu innych. Wszyscy artyści zgodzili się na charytatywny udział w wydarzeniu.
 
Koncert poprowadzą: Jakub Borkowski, Piotr Stelmach oraz Jakub Wesołowski.
 

 

- Nie może Was tam zabraknąć, bo jeśli nie Wy, to nie będzie nikogo, kto spełni marzenia pana Zdzisława, pani Teresy i wielu innych osób, które nawet już nie marzą, aby ich marzenia się spełniły – podsumowuje Jakub Borkowski.  
 

 

W trakcie koncertu odbędą się także licytacje przedmiotów, z których dochód zostanie przekazany na cele charytatywne. Wylicytować będzie można m.in. unikatowy cylinder Antyradia z autografem Slasha, będący pamiątką z akcji fanowskiej, zorganizowanej w 2015 roku podczas koncertu artysty w Łodzi. 
 
ZAPRASZAMY
 
Bilety:
- 50 PLN (dla osób dorosłych)
- 30 PLN (dla dzieci i młodzieży do lat 15)
- 30 PLN (w ramach akcji "Zabierz na koncert babcię i dziadka") – dla seniorów
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl 
 

 

Date

21 april 2018, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Agencja

Artists


Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388