Go to the contentGo to the menu
GRAND BEATBOX BATTLE - SOLD OUT

GRAND BEATBOX BATTLE - SOLD OUT

13 april 2019, saturday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

13 april 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Agencja

Artists


Karta podarunkowa

12 - 13 kwietnia 2019, Klub Stodoła

 

TIMETABLE:

19.00 - otwarcie drzwi

20.00 - początek wydarzenia

 

Grand Beat Box Battle (GBBB) powstało w 2009 roku z inicjatywy Claudio Rudina (3eck Agency) w porozumieniu z festiwalem BScene i przez 10 kolejnych lat odbywało się w szwajcarskiej Bazylei. Dzięki wsparciu Swissbeatbox – posiadającej obecnie najbardziej rozpoznawalny kanał YouTube poświęcony kulturze beatbox – GBBB urosło rangą do największego, corocznego pojedynku beatboxerów na świecie.

GBBB to wydarzenie, w którym spotykają się najlepsi artyści beatboxowi z całego świata, gdzie różne style i kultury współtworzą jedną, wielką rodzinę. Zarówno młodsi jak i starsi beatboxerzy i fani beatboxu dotychczas podróżowali do Szwajcarii tylko po to, aby poczuć na żywo emocjonującą atmosferę wydarzenia, a internetowy streaming live generował w jego trakcie ponad 60 000 wejść dziennie. Tymczasem kolejna, nadchodząca edycja eventu Grand Beat Box Battle po raz pierwszy w historii odbędzie się w innym kraju i mieście– warszawskim klubie Stodoła.

Wydarzenie ściąga najlepszych międzynarodowych beatboxerów, a dzięki różnorodności, poszukiwaniu innowacji i jakości produkcji niezmiennie wyznacza nowe standardy w społeczności beatbox. Od skromnych początków w 2009, gdy jedyną formułą wydarzenia była basic solo battle (1:1), GBBB zróżnicowało ją o tag-team battle (2:2), loop-station battle oraz after-party - dodatkową walkę 7toSmoke, stworzoną w ramach inspiracji pojedynkiem tanecznym o tej samej nazwie. 3-dniowy event składa się z 2 dni planowanych rozgrywek (pierwszy dzień – eliminacje, drugi dzień –pojedynki) z udziałem sędziów i artystów, które odbędą się w klubie Stodoła oraz pojedynku 7toSmoke, który odbędzie się w klubie Hydrozagadka. 7toSmoke w przeciwieństwie do pierwszych dwóch dni GBBB ma formułę otwartą na każdego, kto czuje się na siłach, aby mierzyć się z najlepszymi beatboxerami z całego świata.

The Grand Beat Box Battle jest wydarzeniem dla wszystkich zainteresowanych sztuką i kulturą i jest niezwykłym doświadczeniem zarówno dla osób obeznanych z kulturą beatbox jak i tych, którzy będą mieć z nią styczność po raz pierwszy. Wiek nie ma znaczenia – energia i atmosfera otwartości towarzysząca wydarzeniu udziela się wszystkim. Wydarzenie w Warszawie jest jedyne w swoim rodzaju i już teraz staje się częścią historii międzynarodowej społeczności beatbox. Przyjdźcie i przekonajcie się o tym na własnej skórze podczas 11 edycji Grand Beat Box Battle 2019 w Warszawie, 12-13 kwietnia w klubie Stodoła i 14 kwietnia w klubie Hydrozgadka.

 

Swissbeatbox

Wykorzystując YouTube jako główną platformę, organizujemy, promujemy i prezentujemy wydarzenia beatboxowe z całego świata oraz zarządzamy największym zbiorem audio i wideo poświęconym tej kulturze. Swissbeatbox(SBX) to największa beatboxowa organizacja na świecie z ponad 1.3 mln subskrybentów kanału YouTube i świeżymi treściami pojawiającymi się każdego dnia. SBX jest rozpoznawalne jako innowatorzy w społeczności beatbox, skoncentrowani na wyznaczaniu nowych standardów.

Poświęciliśmy swoje życie na rozwój tej wyjątkowej formy sztuki i stworzyliśmy zespół profesjonalistów, który zajmuje się każdym aspektem naszej działalności – od produkcji audio i wideo, przez event management aż po social media. Sami jesteśmy beatboxerami i chcemy zaprezentować wszystkim tę społeczność w najlepszy sposób z możliwych, promując kulturę i wynosząc tę formę sztuki na wyższy poziom.

Jeśli chcesz być częścią tej ewolucji – przyjdź na GBB2019 i poczuj niesamowitą, rodzinną atmosferę naszej społeczności.

 

Dotychczasowi zwycięzcy

2009

Solo: Marcel (CH)

 

2010

Solo: Marcel (CH)

 

2011

Solo: Skiller (BG)

 

2012

Solo: Ball-Zee (UK)

 

2013

Solo: Dharni (SG)

Loopstation: Grison (ES)

 

2014

Solo: Dharni (SG)

Loopstation: Faya Braz (FR)

7toSmoke: Alexinho (FR)

 

2015

Solo: Gene Shinozaki (US)

Loopstation: Mando (DE)

7toSmoke: Alem (FR)

 

2016

Solo: Kenny Urban (US)

Tag-team: Fabulous Wadness (FR)

Loopstation: Thorsen (DK)

7toSmoke: Alexinho (FR)

 

2017

Solo: NaPoM (US)

Tag-team: Mad Twinz (RU)

Loopstation: Saro (FR)

7toSmoke: Alexinho (FR)

 

2018

Solo: Codfish (AU)

Tag-team: Spider Horse (US)

Loopstation: Beatness (FR)

7toSmoke: Colaps (FR)

 

ZAPRASZAMY

 

Bilety:

WYDARZENIE WYPRZEDANE

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 

Date

13 april 2019, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Agencja

Artists


Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388