Go to the contentGo to the menu
GRZEGORZ KLOC - OPEN STAGE

GRZEGORZ KLOC - OPEN STAGE

12 May 2016, Thursday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

12 May 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

GlobaFUN

Artists

Grzegorz Kloc

TIMETABLE:
19.00 - otwarcie klubu
20.00 - rozpoczęcie koncertu

Grzegorz Kloc oraz Agencja Global Fun zapraszają na specjalny koncert promujący nowy album pt. "Idę po wodzie". Płyta jest podsumowaniem dotychczasowej działalności muzycznej Grzegorza, ukazała  się w formie CD i DVD.
Grzegorz Kloc-wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i działacz społeczny. Ma na koncie trzy solowe albumy - "Na skrzydłach miłości", "Powrót Łazarza" i  "Idę po wodzie" oraz setki zagranych koncertów w Polsce i za granicą. Współpracował z największymi artystami sceny muzycznej w Polsce min: zespołem Sixteen, Natalią Kukulską, Natalią i Eleonorą Niemen, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Beatą Bednarz, Anita Lipnicką czy zespołami Daab, DeMono.
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków chrześcijańskich w kraju, artystą śpiewającym piosenki zaangażowane, z przesłaniem. Jego płyty patronowały największe media w Polsce min: Gość Niedzielny, Onet.pl , lista przebojów Muzyczne Dary oraz około 30 rozgłośni.  Piosenki Grzegorza Kloca osiągają szczyty list przebojów, a teledyski mają ponad kilkaset tysięcy wyświetleń na portalu Youtube. Utwory artysty są dostępne na iTunes oraz we wszystkich dużych sklepach internetowych na całym świecie.
Na koncercie usłyszymy materiał z trzech płyt muzyka, a także premierowe kompozycje. Usłyszymy również utwory innych wykonawców. Lista gości ma być niespodzianką i będzie opublikowana za kilka tygodni.
Koncert jest podsumowaniem 15 letniej działalności Grzegorza, dlatego nie zabraknie atrakcyjnych gości specjalnych.
Grzegorzowi  na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Kornel Popławski- gitara basowa, Konrad Zieliński- perkusja, Kuba Piotrowski - keyboard, Paweł Zaręba- gitara i wielu innych muzyków.
ZAPRASZAMY

ORGANIZATOR: GlobaFUN

Bilety:
Przedsprzedaż: 30 pln
W dniu koncertu: 40 pln

Bilety dostępne są w kasie Klubu Stodoła (ul. Batorego 10, kasa Klubu Stodoła)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.
 

Date

12 May 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

GlobaFUN

Artists

Grzegorz Kloc
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388