Go to the contentGo to the menu
GRZEGORZ KLOC - OPEN STAGE

GRZEGORZ KLOC - OPEN STAGE

9 November 2017, Thursday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

9 November 2017

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Agencja

Artists

Grzegorz Kloc
TIMETABLE:
18:30 - otwarcie klubu
19:30 - rozpoczęcie koncertu
 
Grzegorz Kloc z zespołem zaprasza na specjalny koncert z okazji 20-lecia działalności scenicznej. Koncert promuje nowy album, który ukaże się niebawem.
 
Grzegorz Kloc -wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i działacz społeczny ma na koncie trzy solowe albumy : "Na skrzydłach miłości", "Powrót Łazarza" i  "Idę po wodzie". Ma na swym koncie setki zagranych koncertów w Polsce i za granicą. Współpracował z największymi artystami sceny muzycznej w Polsce min: zespołem Sixteen, Natalią Kukulską, Natalią i Eleonorą Niemen, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Beatą Bednarz, Anita Lipnicką czy zespołami Daab, DeMono.
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków chrześcijańskich w kraju, artystą śpiewającym piosenki zaangażowane, z przesłaniem. Jego płyty patronowały największe media w Polsce min: Gość Niedzielny, Onet.pl , lista przebojów Muzyczne Dary oraz około 30 rozgłośni radiowych.  Piosenki Grzegorza Kloca osiągają szczyty list przebojów, a teledyski mają ponad kilkaset tysięcy wyświetleń na portalu Youtube. Utwory artysty są dostępne na iTunes oraz we wszystkich dużych sklepach internetowych na całym świecie.
 
Na koncercie usłyszymy materiał z trzech płyt muzyka, a także premierowe kompozycje z nowego albumu. Usłyszymy również utwory innych wykonawców.
 
Koncert jest podsumowaniem 20-letniej działalności Grzegorza,dlatego nie zabraknie atrakcyjnych gości specjalnych.
 
Grzegorzowi  na scenie towarzyszyć będzie jak zwykle zespół w składzie: Kornel Popławski- gitara basowa, Konrad Zieliński- perkusja, Paweł Zaręba- gitara i wielu innych muzyków.
 
 
Bilety:
Przedsprzedaż – 35 zł (stojące)
W dniu koncertu – 45 zł (stojące)
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 

 

Date

9 November 2017

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Agencja

Artists

Grzegorz Kloc
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388