Go to the contentGo to the menu
GRZEGORZ KLOC - OPEN STAGE

GRZEGORZ KLOC - OPEN STAGE

9 November 2017, Thursday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

9 November 2017

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Agencja

Artists

Grzegorz Kloc
TIMETABLE:
18:30 - otwarcie klubu
19:30 - rozpoczęcie koncertu
 
Grzegorz Kloc z zespołem zaprasza na specjalny koncert z okazji 20-lecia działalności scenicznej. Koncert promuje nowy album, który ukaże się niebawem.
 
Grzegorz Kloc -wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i działacz społeczny ma na koncie trzy solowe albumy : "Na skrzydłach miłości", "Powrót Łazarza" i  "Idę po wodzie". Ma na swym koncie setki zagranych koncertów w Polsce i za granicą. Współpracował z największymi artystami sceny muzycznej w Polsce min: zespołem Sixteen, Natalią Kukulską, Natalią i Eleonorą Niemen, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Beatą Bednarz, Anita Lipnicką czy zespołami Daab, DeMono.
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków chrześcijańskich w kraju, artystą śpiewającym piosenki zaangażowane, z przesłaniem. Jego płyty patronowały największe media w Polsce min: Gość Niedzielny, Onet.pl , lista przebojów Muzyczne Dary oraz około 30 rozgłośni radiowych.  Piosenki Grzegorza Kloca osiągają szczyty list przebojów, a teledyski mają ponad kilkaset tysięcy wyświetleń na portalu Youtube. Utwory artysty są dostępne na iTunes oraz we wszystkich dużych sklepach internetowych na całym świecie.
 
Na koncercie usłyszymy materiał z trzech płyt muzyka, a także premierowe kompozycje z nowego albumu. Usłyszymy również utwory innych wykonawców.
 
Koncert jest podsumowaniem 20-letniej działalności Grzegorza,dlatego nie zabraknie atrakcyjnych gości specjalnych.
 
Grzegorzowi  na scenie towarzyszyć będzie jak zwykle zespół w składzie: Kornel Popławski- gitara basowa, Konrad Zieliński- perkusja, Paweł Zaręba- gitara i wielu innych muzyków.
 
 
Bilety:
Przedsprzedaż – 35 zł (stojące)
W dniu koncertu – 45 zł (stojące)
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 

 

Date

9 November 2017

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Agencja

Artists

Grzegorz Kloc
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388