Go to the contentGo to the menu
IBRAHIM MAALOUF

IBRAHIM MAALOUF

16 april 2015, thursday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

16 april 2015

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

19:00 - Otwarcie drzwi
19:30 - Otwarcie sali
20:00 - Ibrahim Maalouf

Współpraca: Institut français Pologne

RED & BLACK LIGHT
 

16 kwietnia w klubie Stodoła odbędzie się̨ koncert wybitnego muzyka - Ibrahima Maaloufa.
Ogromny talent, różnorodna edukacja muzyczna, obejmująca zarówno arabskie, jak i klasyczne, europejskie techniki wykonawcze sprawiły, że Ibrahim Maalouf, pomimo młodego wieku, jest obecnie jednym z najbardziej znanych i oryginalnych trębaczy na świecie oraz inspiracją dla wielu adeptów tego instrumentu.


Ibrahim Maalouf to libański trębacz wywodzący się̨ z rodziny o bogatych tradycjach muzycznych. Na swoich pięciu dotychczasowych albumach łączy tradycję z nowoczesnością̨, nie boi się̨ sięgać́ po współczesną elektronikę̨, niespodziewane połączenia i kontrasty. Jest to wynikiem różnorodności edukacji, w trakcie której sięgał po wiele europejskich technik i stylów muzycznych, od baroku po współczesne kompozycje, pozostając jednocześnie wiernym swoim arabskim korzeniom.


Ibrahim Maalouf jest laureatem wielu międzynarodowych nagród (Francja, Węgry, Finlandia, USA), wśród których znalazło się prestiżowe wyróżnienie „Les Victoires du jazz” w kategorii artysta roku. Na koncie ma współpracę z licznymi orkiestrami symfonicznymi i kameralnymi, jak również z takimi gwiazdami jak Sting, Amadou et Mariam, Lhasa de Sela, Salif Keita, Vanessa Paradis oraz wieloma innymi, którzy chcieli wykorzystać jego unikalne brzmienie i styl gry do wzbogacenia swojej muzyki. Ibrahim szybko zyskał uznanie sceny jazzowej na całym świecie, a jego artystyczny dorobek spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno wśród krytyków, jak i sympatyków jazzu.


Artysta komponuje także muzykę filmową. Na swoim koncie ma muzykę do takich obrazów jak Smart Ass (reż. Kim Chapiron), Yves Saint Laurent  (reż. Jalil Lespert), czy Red Rose (rez. Sepideh Perski).
W 2013 roku Ibrahim Maalouf został ogłoszony francuskim multiinstrumentalistą z najwyższą sprzedażą we Francji w ciągu ostatnich trzech lat.

 

BILETY
Przedsprzedaż:
109 pln (siedzące płyta / balkon I kat.)
89 pln (siedzące płyta II kat.)

W dniu koncertu:
119 pln (siedzące płyta / balkon 1 kat.)
99 pln (siedzące płyta 2 kat.)

 

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, ebilet.pl, eventim.pl i ticketpro.pl.

 

Bilety do nabycia również w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10), sklepach Media Markt i Saturn, bileteriach Empik oraz punktach sprzedaży stacjonarnej ebilet.pl, eventim.pl, ticketpro.pl.

 

Date

16 april 2015, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388