Go to the contentGo to the menu
INTERPOL

INTERPOL

7 June 2023, Wednesday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

7 June 2023

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Alterart

Artists

Interpol

Genres

Indie rock

Interpol na dwóch koncertach w Polsce już w czerwcu 2023! Słynny nowojorski zespół wystąpi 6.06 w krakowskim Klubie Studio oraz 7.06 w warszawskiej Stodole. Będą to pierwsze koncerty klubowe zespołu w naszym kraju.

Zaczynali jako jeden z kluczowych zespołów nowojorskiego rockowego odrodzenia z początków XXI wieku, a od ponad 20 lat pozostają w czołówce najważniejszych grup gitarowych na świecie. Dzięki takim utworom jak "Evil", "The Heinrich Maneuver", „Rest My Chemistry” czy "All the Rage Back Home" Interpol zbudował status rockowej ikony, z ponad 2 miliardami streamów w skali globalnej.

 

 

W ubiegłym roku ukazał się ich 7 album „The Other Side of Make-Believe”,  a Paul Banks, Daniel Kessler i Sam Fogarino nigdy nie stracili poczucia sensu, ani wspólnego celu i są nadal świetnie działającym muzycznym organizmem. Przez lata próbowano przypisywać im łatki, jak alternatywa czy indie. Ale Interpol ich nie potrzebuje. To po prostu jedna z najbardziej charakterystycznych, konsekwentnych i wytrwałych rockowych grup XXI wieku. 

Promotor: Alter Art

 

 

 

Date

7 June 2023

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Alterart

Artists

Interpol

Genres

Indie rock
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388