Go to the contentGo to the menu
IRA

IRA

23 November 2018, Friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

23 November 2018

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

IRA

Genres

Rock & Pop

TIMETABLE:

19:00 - otwarcie drzwi 

20:00 - HLA 4transplant 

21:00 - IRA 

 
Suppor - HLA 4transplant
 
Po ogromnym sukcesie jesiennego, w pełni wyprzedanego koncertu IRA wraca do Stodoły! 23 listopada formacja zaprezentuje warszawskiej publiczności swoje największe przeboje, które podbiły już serca kilku pokoleń polskich fanów rocka. Bilety dostępne w sprzedaży.
 
Trzy dekady aktywności scenicznej, 11 albumów studyjnych, występy na największych polskich festiwalach rockowych, trasy koncertowe po USA i Kanadzie, supportowanie legendarnej grupy Aerosmith oraz niezliczona ilość najbardziej prestiżowych statuetek przemysłu muzycznego - to tylko krótkie podsumowanie muzycznej kariery formacji IRA, która od trzydziestu lat zajmuje czołowe miejsce na polskich listach przebojów. 
 
Pochodzący z Radomia zespół powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993” i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu. Choć na przestrzeni lat grupa zmieniała swój styl, odchodząc od havy metalu w kierunku rocka i pop rocka, jedno nigdy się nie zmieniło – Artur Gadowski i jego ekipa nieustannie królują w sercach polskich słuchaczy, gromadząc pod sceną tłumy fanów.
 
W maju 2016 zespół wydał płytę „MY”, która w październiku uzyskała status “Złotej Płyty”, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel “Wybacz” w sierpniu 2016 uzyskał status “Platynowego Singla”. 
 
Mimo upływu dekad formacja jest w znakomitej formie koncertowej, o czym już 23 listopada ponownie będą mogli przekonać się wszyscy uczestnicy koncertu w Stodole! 
 

Zespół HLA 4 TRANSPLANT

czyli czytaj uważnie... Dlaczego?

Bo HLA, to nie tylko niezwykle energetyczny zespół pop-rockowy, grający własne utwory w aktualnych brzmieniach mieszczących się w mainstreamie polskiej muzy! HLA to super muzyka, ale też bardzo ważna dla wszystkich MISJA! Zespół HLA jest bojowym ramieniem Fundacji dla transplantacji Zostaw serce na ziemi, promującym ideę transplantologii poprzez muzykę i sztukę.

HLA propaguje każdym koncertem transplantacje jako metodę ratowania życia i zdrowia, a przede wszystkim chce uświadamiać, uwrażliwiać i apelować do ludzi w różnym wieku i różnych profesji o rozpowszechnianie idei przeszczepów.

Dlaczego? Ponieważ, to bardzo ważne, aby każdy z nas zastanowił się nad tym, czy jest gotowy oddać kawałek siebie, czyli podzielić się swoim HLA! Nazwa zespołu nie jest przypadkowa. Ten skrót - HLA – to unikalny kod transplantacyjny, który każdy z nas posiada inny – Human Leucocyte Antygen Liderem i założycielem zespołu jest człowiek petarda! Znany warszawski kardiochirurg dr Zygmunt Kaliciński, muzyk, producent muzyczny zespołu, założyciel Fundacji dla transplantacji Zostaw serce na ziemi. Na wokalu Marysia Gracka, która swoją pasję do muzyki odkrywała w Studio Buffo. Na gitarze basowej Krzysztof Jaworski, Adam Marcinkowski instrumenty klawiszowe, a na gitarze elektrycznej Max Fox, chórki Agata Matulka.

 

Bilety:

59 PLN (stojące), 89 PLN (balkon)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, ebilet.pl, eventim.pl, biletomat.pl, biletyna.pl, ticketmaster.pl

 

 
ZAPRASZAMY
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 

Date

23 November 2018

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

IRA

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388