Go to the contentGo to the menu
Jamal - Centralne Otrzęsiny Świeżaków

Jamal - Centralne Otrzęsiny Świeżaków

10 october 2015, saturday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

10 october 2015

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Jamal

Genres

Reggae & Ska
Karta podarunkowa

Uwaga! Zmiana daty koncertu Jamal z 17 października na 10 października oraz zmiana cen biletów.
Zakupione bilety na pierwszy termin koncertu można zwracać w punktach zakupu za okazaniem dowodu zakupu.

 

21:00  otwarcie drzwi klubu/sali koncertowej
21:00  DJ set
23:00  Jamal
 

Debiutancki album Jamala, grupy założonej przez dwóch radomskich raperów - Łukasza Borowieckiego i Tomasza Mioduszewskiego, pojawiła się w sprzedaży w 2005 roku.
Krążek 
Rewolucje odbił się szerokim echem na rynku muzycznym. Dotarł nawet poza polskie granice, co zaowocowało kooperacją z brytyjskim zespołem Mattafix. Od 2008 roku formacja stawia na granie w żywym składzie, rezygnując z sound systemów na rzecz instrumentów jazzowych. W 2013 roku zespół wydał album Miłość, z którego pochodzą wszystkim doskonale znane single Defto czy Peron.

Zespół funkcjonujący gdzieś w wszechświecie dźwięków. Były Rewolucje, było Urban Discotheque, jest Miłość. Były nominacje, nagrody, teledyski. Było mnóstwo koncertów. Ich muzyka jest wypadkową nagromadzonych emocji, obserwacji, doświadczeń. Słowa ubierają w różne dźwięki. Od reggae, przez dancehall, rap, kończąc na rock'n'rollu. Nie boją się "romansu" z żadnym stylem, lubią eksperymentować. JAMAL to ekipa, która zawsze gdzieś jest; w ukryciu. Pojawia się i znika zostawiając przy tym wyraźny ślad swojej obecności w świecie dźwięków. Najważniejsza jest muzyka, która jest ich całym życiem. Co się wydarzy, czas pokaże, ale jedno jest pewne - nadchodzi nowe.

Zespół w 2014 roku pojawił się na prawie wszystkich najważniejszych muzycznych festiwalach w Polsce. Był jednym z gości trasy Męskie Granie, wziął udział w projekcie TV Kultura „Europejski Stadion Kultury”, gdzie utworzył rewelacyjny duet z białoruskim zespołem The TOOBES. Podczas jesiennego koncertu w Stodole muzycy otrzymali złotą płytę za album Miłość.

 

 

Centralne Otrzęsiny Świeżaków

Najważniejsza impreza wszystkich Studentów I roku Politechniki Warszawskiej i nie tylko! Już 10 października (sobota) w klubie Stodoła odbędzie się najlepsza otrzęsinowa impreza w Warszawie.

COŚ, czyli Centralne Otrzęsiny Świeżaków to wydarzenie przede wszystkim dla Studentów I roku. Ale zapraszamy wszystkich bez wyjątku, gdyż zapowiada się naprawdę mega wieczór!

 

Zapewnimy Wam wiele atrakcji m.in.:

* tor otrzęsinowy (do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym koszulki COŚ)

* animacje w tłumie

* znakomita zabawa o którą zadba Nasz specjalny DJ a także główny punkt wieczoru…koncert zespołu JAMAL!!!

 

Ale to nadal nie wszystko! Organizatorzy zadbają o to abyście tego wieczoru poczuli prawdziwy studencki klimat. Nie czekajcie, zbierajcie znajomych i kupujcie bilety na to COŚ! Koniecznie obserwujcie uważnie fanpage COŚ, wypatrujcie konkursów i zdobywajcie fantastyczne nagrody! https://www.facebook.com/cospw

 

Widzimy się w Stodole! Pamiętajcie, COŚ się będzie działo!

 

Bilety:

15 pln – dla studentów pierwszego roku
20 pln - dla studentów PW
35 pln - dla pozostałych

 

 

 

Date

10 october 2015, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Jamal

Genres

Reggae & Ska
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388