Go to the contentGo to the menu
JAMAL (Open Stage)

JAMAL (Open Stage)

17 october 2015, saturday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

17 october 2015

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Jamal

Genres

Reggae & Ska
Karta podarunkowa

Jamal powraca do Stodoły! Tym razem wystąpi na Open Stage!

Debiutancki album Jamala, grupy założonej przez dwóch radomskich raperów - Łukasza Borowieckiego i Tomasza Mioduszewskiego, pojawiła się w sprzedaży w 2005 roku.
Krążek Rewolucje odbił się szerokim echem na rynku muzycznym. Dotarł nawet poza polskie granice, co zaowocowało kooperacją z brytyjskim zespołem Mattafix. Od 2008 roku formacja stawia na granie w żywym składzie, rezygnując z sound systemów na rzecz instrumentów jazzowych. W 2013 roku zespół wydał album Miłość, z którego pochodzą wszystkim doskonale znane single Defto czy Peron.

Zespół funkcjonujący gdzieś w wszechświecie dźwięków. Były Rewolucje, było Urban Discotheque, jest Miłość. Były nominacje, nagrody, teledyski. Było mnóstwo koncertów. Ich muzyka jest wypadkową nagromadzonych emocji, obserwacji, doświadczeń. Słowa ubierają w różne dźwięki. Od reggae, przez dancehall, rap, kończąc na rock'n'rollu. Nie boją się "romansu" z żadnym stylem, lubią eksperymentować. JAMAL to ekipa, która zawsze gdzieś jest; w ukryciu. Pojawia się i znika zostawiając przy tym wyraźny ślad swojej obecności w świecie dźwięków. Najważniejsza jest muzyka, która jest ich całym życiem. Co się wydarzy, czas pokaże, ale jedno jest pewne - nadchodzi nowe.

Zespół w 2014 roku pojawił się na prawie wszystkich najważniejszych muzycznych festiwalach w Polsce. Był jednym z gości trasy Męskie Granie, wziął udział w projekcie TV Kultura „Europejski Stadion Kultury”, gdzie utworzył rewelacyjny duet z białoruskim zespołem The TOOBES. Podczas jesiennego koncertu w Stodole muzycy otrzymali złotą płytę za album Miłość.

Już 17 października Jamal zawita na Open Stage w Stodole!

BILETY:
Przedsprzedaż - 35 pln
W dniu koncertu – 45 pln

Do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.pl

Date

17 october 2015, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Jamal

Genres

Reggae & Ska
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388