Go to the contentGo to the menu
JULIA MARCELL

JULIA MARCELL

21 November 2014, Friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

21 November 2014

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Julia Marcell

Genres

Rock & Pop

support: Co-Sovel

19:00 otwarcie klubu
20:00 - 20:30 Co-Sovel
20:45 Julia Marcell

Julia Marcel ponownie w Stodole! 21 listopada charyzmatyczna wokalistka zaprezentuje warszawskiej publiczności, po raz pierwszy na żywo, materiał z nowej płyty, której premiera przewidziana jest na jesień tego roku!

Julia Marcell kończy właśnie pracę nad trzecim studyjnym albumem. Nowy krążek artystki to bardzo osobista, najciemniejsza w jej dotychczasowym dorobku opowieść. Jest to również płyta o zupełnie nowym brzmieniu. Nagrana na żywo w Berlinie, wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza, łączy świeżość i energię koncertowego składu, z bardzo przemyślanymi, zredukowanymi aranżacjami.
Artystka opowiada o albumie: Jest to płyta o dużej rozpiętości emocjonalnej, na której to co bardzo osobiste miesza się z tym wykreowanym, wymyślonym, a jedno pracuje na drugie. Jak we wspomnieniach, w których wypełnia się własną wyobraźnią, to, co się zapomniało, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Nowy album Julii Marcell ukaże się jesienią. Publiczność będzie go miała okazję usłyszeć już 21 listopada w warszawskim klubie Stodoła.

Co-Sovel to autorski projekt Izoldy Sorensøn, której muzyka określana bywa mianem alternatywnego popu, elektroniki i indie-folk. Śpiewane przez nią teksty są przekładami wierszy słoweńskiego poety Srecko Kosovela. Awangardowość i konstruktywizm form Kosovela znajduje swoje odbicie także w metodach pracy Izoldy Sorensøn - tłumaczenia nie są dosłowne, a luźne podejście do poezji niebanalnego Słoweńca znajduje uzasadnienie w nazwie zespołu, której rozszerzenie oznacza tyle co "Cooperation with Kosovel".

ZAPRASZAMY!


BILETY:

Do 31 października – 40 pln (stojące), 60 pln (balkon)
Od 1 listopada - 47 pln (stojące), 67 pln (balkon)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Date

21 November 2014

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Julia Marcell

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388