Go to the contentGo to the menu
KABARET HRABI – „GDY POWIESZ: TAK”, GODZ. 17:30

KABARET HRABI – „GDY POWIESZ: TAK”, GODZ. 17:30

25 September 2023, Monday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

25 September 2023

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Artists

Kabaret Hrabi

Genres

Cabaret

Kabaret Hrabi – „Gdy powiesz: TAK” w Klubie Stodoła!

To już jedna z ostatnich szans, by wziąć udział w spektaklu, który inteligentnie, z poczuciem humoru i bezlitosną prawdą przygląda się instytucji małżeństwa. Kabaret Hrabi w swoim programie „Gdy powiesz: TAK” zaprasza na niezapomnianą podróż przez życie w duecie. Dwa spektakle 25 września 2023 roku w Klubie Stodoła odbędą się w ramach trasy pożegnalnej tego spektaklu. Bilety dostępne w sprzedaży!

Małżeństwo ma swoje dobre i złe strony, ale wniosek jest jeden – i tak warto. Hrabi w swoim programie „Gdy powiesz: TAK” inteligentnie, z poczuciem humoru, bezlitosną prawdą, ale i nutką optymizmu podejmuje temat małżeństwa. Na takim weselu warto być!

Gdy powiesz: „Nie” – ominie Cię widok potarganego i rozwleczonego na twojej kanapie faceta, ominie Cię jej wieczne narzekanie i zajęta w strategicznych chwilach łazienka. Przemyśl to! Jeszcze możesz rzucić welonem, krawatem... czym tam chcesz i gnać przed siebie ile sił. Ku wolności, ku pustce.

Ale, gdy powiesz: „Tak” – otworzy się przed Tobą nowa przestrzeń. Ogromna i pełna przygód. Przecież tam jest fajnie, miło, ciepło… Ona będzie przy Tobie zawsze, gdy się obudzisz. Wstanie, kawy naparzy, jajecznicę na pomidorach zrobi. Mało? Przytuli się. Mało? Dziewczyno – on będzie zawsze zalegał w łóżku w czasie, gdy Ty w kuchni będziesz kroić chleb. Czy to nie szczęście właśnie? Podarujcie sobie tę chwilę nieuwagi i pobierajcie się. A nawet jak się rozwód zdarzy, bo wiadomo, że człowiek się może zagapić, to z rozwodu mogą być dwa śluby. Czyli zysk. Hrabi zajmuje zatem stanowcze stanowisko. Ślub – TAK.

Tegoroczna sierpniowo-wrześniowa trasa tego programu jest ostatnią szansą, aby zobaczyć go „na żywo”.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch oraz zespół weselny Bon Ton (Waldemar Franczyk, Karol Pietsch, Grzegorz Piotrowski, Bartek Pietsch, Paweł Pietsch)

Kabaret Hrabi – „Gdy powiesz: TAK”
 25 września 2023, godz. 17.30 oraz 20.30 Klub Stodoła
 ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej:
www.ticketclub.pl

Spektakle w Klubie Stodoła będą rejestrowane na potrzeby telewizyjne HRABI.TV. Zakup biletu oraz obecność na widowni oznacza automatyczną zgodę na użycie wizerunku widza we wszelkich materiałach audio-video oraz fotograficznych, zrealizowanych podczas spektakli.

------

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

Date

25 September 2023

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Artists

Kabaret Hrabi

Genres

Cabaret
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388