Go to the contentGo to the menu
KAMIL BEDNAREK

KAMIL BEDNAREK

8 March 2024, Friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

8 March 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Genres

Dancehall

Największe hity Kamila Bednarka na Dzień Kobiet w Klubie Stodoła! W roli gości specjalnych Wiktor Dyduła i Kuba Szmajkowski!

Kamil Bednarek, jeden z najpopularniejszych polskich wykonawców oraz prawdziwy wulkan sceniczny, już 8 marca 2024 powróci do Klubu Stodoła! Wyjątkowy koncert artysty, przepełniony największymi hitami, odbędzie się dokładnie w Dzień Kobiet! To idealna okazja do celebracji tego szczególnego święta w rytmie największych przebojów wokalisty. Bilety dostępne w sprzedaży!

Kamil Bednarek jest obecny na polskim rynku muzycznym od 2008 roku, gdy zadebiutował z zespołem Star Guard Muffin. Formacja zdobyła szeroką popularność w 2010 roku, dzięki udziałowi artysty w programie telewizyjnym "Mam Talent". Wydany w tym okresie debiutancki album zespołu, zatytułowany "Szanuj", uzyskał status podwójnej platyny. W 2012 roku, po zmianach w składzie, narodził się zespół BEDNAREK, z którym Kamil nagrał albumy: "Jestem…", "Oddycham", "Talizman" oraz „MTV Unplugged BEDNAREK”. Rok 2019 przyniósł duże zmiany, które zapoczątkował projekt  #bednarekinaczej. Powstały single „Bądź przy mnie”, „Momenty”„Wojownik Światła” oraz „Pull Up”, które zapowiadały album „INACZEJ”. Płyta została nagrana przy współpracy Kamila Bednarka z wybitnym producentem Janem Smoczyńskim. 

W październiku 2022 Kamil Bednarek podzielił się z fanami teledyskiem do utworu "Ambasadorzy Rozrywki", który stanowił zapowiedź klubowej trasy koncertowej. W 2023 roku artysta zaprezentował fanom najnowszy teledysk do utworu "Czuć się kochanym". Jak przyznał: Każdy z nas jest odrębnym światem ze swoimi poglądami, wartościami, przekonaniami… Mimo to jest coś, co od zawsze te „światy” łączy … to pragnienie bycia docenionym, wyjątkowym… zwyczajnie i po prostu bycia kochanym.

Już 8 marca 2024, dokładnie w Dzień Kobiet, Kamil Bednarek powróci na scenę Klubu Stodoła, by zaprezentować swoje największe oraz najbardziej energetyczne przeboje. Bilety dostępne w sprzedaży!

 

---

Support:  EllyZ (CZ) - supported by Liveurope

8 marca, w roli supportu przed Kamilem Bednarkiem, zaprezentuje się EllyZ, utalentowana wokalistka z Czech! Koncert jest realizowany w ramach współpracy Klubu Stodoła z platformą Liveurope.

Nazywana księżniczką dancehallu, EllyZ żyje reggae, dancehallem i afrobeatem nie tylko w muzyce, ale także jako utalentowana tancerka i choreografka. Na scenie teatralnej i koncertowej porusza się od wielu lat. W 2020 roku EllyZ wydała EP-kę, a rok później debiutancki album "Zamilovaná". W tym roku wiosną opublikowała singiel i teledysk "V životní formě", w którym pojawiła się aktorka Annie Rat, muzyk Piqi Miqi, autorka instagramowego profilu Čtu feministicky Linda, burleskowa artystka Riss, Jana Myšáková z organizacji Respektuju, drag performer Creativeswine i inni. EllyZ wystąpiła dotychczas na festiwalach takich jak Beats for Love czy słowacki Uprising. 

----

Kamil Bednarek (+ goście specjalni: Wiktor Dyduła, Kuba Szmajkowski)
8 marca 2024, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa
Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: 
www.ticketclub.pl     

 

------

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl 

 

 

 

Date

8 March 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Genres

Dancehall
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388