Go to the contentGo to the menu
KATIE MELUA

KATIE MELUA

12 April 2023, Wednesday, Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia

Date

12 April 2023

Venue

Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Katie Melua

TIMETABLE:

19:00 - otwarcie drzwi

20:00 - Katie Melua

Katie Melua w 2023 roku wystąpi w Polsce! Artystka zaśpiewa w Polsat Plus Arena Gdynia

Katie Melua powraca do Polski! Wielokrotnie nagradzana na całym świecie wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, o niezwykle urzekającej barwie głosu, już 12 kwietnia 2023 roku wystąpi w hali Polsat Plus Arena Gdynia. Wydarzenie odbędzie się w ramach europejskiej trasy "Love & Money Tour 2023". Bilety na koncert uwielbianej w Polsce artystki, znanej m.in. z hitu "Nine Million Bicycles", dostępne w sprzedaży!

 

 

Katie Melua to gruzińsko-brytyjska piosenkarka i autorka tekstów, urodzona w Kutaisi w Gruzji. Jej debiutancki album - "Call Off the Search" -  ukazał się 3 listopada 2003 roku. Płyta błyskawicznie stała się hitem, docierając na pierwsze miejsca brytyjskich list przebojów. Katie Melua jest autorką takich hitów, jak "Nine Million Bicycles", "The Closest Thing to Crazy" i jedną z najbardziej uznanych brytyjskich wokalistek. Od niespełna dwóch dekad, artystka nieustannie koncertuje na całym świecie, zachwycając publiczność swoim ciepłym głosem, melodyjnymi kompozycjami i czarującą osobowością. Dotychczas, Katie wydała 8 solowych, docenionych przez krytyków albumów, zdobyła kilkadziesiąt platynowych płyt oraz była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy.

 

 

16 października 2020 roku światło dzienne ujrzał ósmy solowy studyjny album Katie, zatytułowany "Album No. 8". Płytę promowały ciepłe, ujmujące single „A Love Like That” oraz "Airtime". W lipcu 2022 artystka podzieliła się ze światem płytą "Aerial Objects", stworzoną we współpracy z Simonem Goffem, kompozytorem, producentem oraz skrzypkiem. Liryczna swoboda oraz łagodny głos Katie, połączone z brzmieniem muzyki Goffa, zaowocowały powstaniem sześciu utworów, przepełnionych miłością do podróży i odkrywania świata.

12 stycznia do sieci trafił najnowszy teledysk Katie, zatytułowany “Golden Record”. Artystka o klipie: „Utwór jest o zmianie otoczenia, byciu kobietą w przemyśle muzycznym oraz jak dziwnie i szczęśliwa się czuję, że mam pracę, od której jestem uzależniona. Ta postawa przez blisko 20 lat zaprowadziła mnie do punktu życia, w którym niewiele zostało dla mnie samej — mojego osobistego życia. Zanim to odkryłam, lata leciały i znalazłam się w sytuacji, w której miałam 36 lat, właśnie się rozwiodłam i wciąż pracowałam jak szalona, by tworzyć więcej muzyki, gdy moi bliscy przyjaciele zakładali rodziny. Myślałam, że chęć tworzenia nowych płyt oraz koncertowanie wciąż było wszystkim czego potrzebowała moja dusza. Jednak wiedziałam, że stopniowo brakowało mi stabilnego związku oraz posiadania rodziny. Pisząc „Golden Record”, pogodziłam się w końcu z tymi kwestiami, akceptując jak wiele się zmieniło w przemyśle muzycznym oraz ciesząc się z domu. Byłam gotowa, by skonfrontować się ze strachem przed opuszczeniem wiecznego wesołego miasteczka przemysłu muzycznego”.

 

 

Wiosną 2023 roku Katie Melua wyruszy w europejską trasę koncertową, zatytułowaną "Love & Money Tour", w ramach której już 12 kwietnia zaśpiewa w gdyńskiej hali Polsat Plus Arena Gdynia. Artystka zaplanowała także m.in. koncerty w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Holandii.

 

Bilety na koncert Katie Melua w Gdyni dostępne w sprzedaży internetowej: www.ticketclub.pl

-----

Katie Melua - Love & Money Tour 2023

12 kwietnia 2023, Polsat Plus Arena Gdynia

ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia

 

Date

12 April 2023

Venue

Polsat Plus Arena Gdynia, Gdynia

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Katie Melua
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388