Go to the contentGo to the menu
KAZIMIERNIKEJSZYN 2024 - DZIEŃ 3

KAZIMIERNIKEJSZYN 2024 - DZIEŃ 3

19 July 2024, Friday, Kazimierz Dolny, Kamieniołomy, Kazimierz Dolny

Date

19 July 2024

Venue

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny

XI edycja festiwalu Kazimiernikejszyn już 17 - 21 lipca! Wśród gwiazd Gogol Bordello, Kwiat Jabłoni, Artur Rojek, Vito Bambino i wielu innych!

Bezspinkowy festiwal Kazimiernikejszyn otwiera drugą dekadę swojej historii, powracając z XI edycją, która odbędzie się w dniach 17 - 21 lipca 2024. W malowniczych Kamieniołomach, w Kazimierzu Dolnym, wystąpią: Artur Rojek, Bass Astral, Baranovski, Bartek Królik, Bohemian Betyars, Gogol Bordello, Gooral // Paprodziad, Jazz Band Młynarski-Masecki, Kazimierska Orkiestra Dziadowska, Kuba Badach, Kwiat Jabłoni, Łąki Łan, Projekt WOW, Sorry Boys i Vito Bambino. Karnety oraz bilety jednodniowe dostępne w sprzedaży!

 

Kazimiernikejszyn to unikatowy festiwal muzyczny, będący mieszanką energetycznych koncertów, jasnej strony mocy, kontaktu z naturą, autorskich przygód, warsztatów rozwojowych i jedynej w swoim rodzaju bezspinkowej atmosfery, która udziela się jeszcze na parę tygodni po wydarzeniu. Jego naturalnym otoczeniem jest urokliwy Kazimierz Dolny, jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Polsce, będące oazą dla artystów, skrzyżowaniem natury, pięknej architektury i tradycyjnej gościnności. Przede wszystkim jednak Kazimiernikejszyn słynie ze swojej wyjątkowej publiczności, gotowej do zabawy i otwartej na autentyczną życzliwość. Festiwal jest równie barwny i angażujący jak jego widownia! Wydarzenie daje możliwość odpięcia się i wskoczenia w równoległą rzeczywistość koncertów, chillu na pół dzikiej plaży, przygód jak Samolosy, Czas na P, rowerowy rajd tunelem, Paprowędrówki, Przyklejando, Poduszkolot, Kanioning i wiele innych. Kazimiernikejszyn to także piękne widoki, słońce, czy spotkania z Przegośćmi.

Kazimiernikejszyn 2024
17 - 21 lipca, Kamieniołomy, Kazimierz Dolny

💥 LINE-UP:

Artur Rojek

Bass Astral

Baranovski

Bartek Królik

Bohemian Betyars

Gogol Bordello

Gooral // Paprodziad

Jazz Band Młynarski-Masecki

Kazimierska Orkiestra Dziadowska

Kuba Badach

Kwiat Jabłoni

Łąki Łan

Projekt WOW

Sorry Boys

Vito Bambino

Więcej informacji: www.kazimiernikejszyn.pl 

Karnety dostępne stacjonarnie w Klubie Stodoła oraz w sprzedaży TicketClub Polska: www.ticketclub.pl

 

Date

19 July 2024

Venue

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388