Go to the contentGo to the menu
KILLING JOKE

KILLING JOKE

20 october 2018, saturday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

20 october 2018

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Live Nation
Klub Stodoła

Artists

Killing Joke
Karta podarunkowa

KILLING JOKE

20 października 2018, Klub Stodoła, Warszawa 

Support: TURBOWOLF

 

18:00 - wejście

19:00 - Turbowolf

20:00 - Killing Joke

 

 

Killing Joke świętują 40-lecie!
KILLING JOKE
LAUGH AT YOUR PERIL 
40TH ANNIVERSARY TOUR’
 
 
 
Bilety w cenie 99 PLN już w sprzedaży na Stodola.pl oraz LiveNation.pl
 
Killing Joke z przyjemnością ogłaszają trasę koncertową ‘Laugh At Your Peril’ z okazji 40-lecia działalności zespołu. 
 
Aby uczcić tę imponujących rozmiarów i ambitną trasę, Killing Joke ogłasza wydanie niesamowitego boxu, w którego skład wchodzi: 16 kolorowych, podwójnych winyli, zestaw słuchawek i wiele innych gadżetów związanych z zespołem. Kolekcja będzie również dostępna na CD.
 
"Czterdzieści lat temu poznałem Big Paula, rok później wydaliśmy naszą pierwszą EPkę. Świętowanie naszego czterdziestolecia będzie trwało 2 lata i rozpocznie się światową trasą, imprezami i rozmowami, nowymi osiągnięciami zespołu, który przez cały czas jest uznawany za jeden z najbardziej innowacyjnych i wpływowych zespoły wszechczasów. Miłość jest prawem, zacznijmy świętowanie!!! " - Jaz.
 
"Czterdzieści lat... Pomyślałem, że miało to być 40 dni.
Jaz przypomina mi, że "Przetrwanie to sukces" - i chociaż zespół nigdy nie był komercyjny, pozwolił nam na niesamowite życie, zarówno indywidualnie, jak i razem. Stworzyliśmy bardzo bogaty zbiór bezkompromisowej muzyki. To spuścizna, która obejmuje 4 dekady ... 40 lat mrowienia kręgosłupa, bezkompromisowy, piękny hałas.
Zobowiązanie się do kreatywnego piękna i wizji, którą posiadasz jako artysta, jest niemal perwersyjnym sposobem na życie, a koszty i konsekwencje są ogromne ... jednak w ten sposób informujemy siebie jako społeczeństwo o tym, co jest prawdziwe i ważne. W świecie fałszywych wiadomości i fałszywych emocji ... Podobnie jak tańczący Śiwa, wszyscy jednocześnie niszczymy i tworzymy każdą chwilę naszej rzeczywistości. Nie jest prawdą, że polityka zmienia świat, robi to sztuka. Tylko sztuka może nam powiedzieć, kim naprawdę jesteśmy emocjonalnie, intelektualnie i fizycznie, o wiele lepiej niż cokolwiek innego. Właśnie dlatego tak długo poświęciliśmy się temu pomysłowi ... Killing Joke
Dziękujemy wszystkim fanom, którzy wsparli nas i dołączyli do nas w tej niekończącej się wyprawie. "  - Youth.
 
Killing Joke rozpocznie trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych w Studio Seven w Seattle w sobotę, 1 września, przed wyruszeniem do Europy. Trasa obejmująca 45 koncertów zakończy się w Roundhouse w Londynie w sobotę, 17 listopada.
 
Muzyka jako rytuał - surowa, bezkompromisowa i precyzyjnie ukierunkowana lirycznie; Jaz Coleman, Geordie, Youth & Big Paul, oryginalny skład Killing Joke, obecnie prezentują najlepszy materiał w swojej karierze.
 
Zestaw Vinyl Box z okazji 40-lecia
 
Pięknie wydana, limitowana edycja boxów będzie zawierała 16 kolorowych podwójnych winyli, zestaw słuchawek, książeczkę z podpisami i wiele innych gadżetów.
15 albumów studyjnych z dodatkowymi utworami i dodatkowym albumem - wszystkie wydane na indywidualnie barwionym winylu w nowych, specjalnie zaprojektowanych opakowaniach.
W boxie można będzie znaleźć niewydany wcześniej materiał i alternatywne miksy oraz 8 nowych utworów, które nigdy nie zostały wydane w żadnym formacie.
 
Zawartość zestawu winylowego:
- 16 podwójnych albumów winylowych,
- jedna książka z tekstami piosenek,
- jeden zestaw słuchawek,
- pięć pocztówek o wymiarach 30 cm x 30 cm,
- jedno zdjęcie 10 x 8 
- dwie ulotki A4 (Acklam Hall i Clarendon)
- pięć plakatów A2 (Wardance, Turn To Red, Pope, What's THIS for ...!, Aktualny plakat z trasy)
- pięć plakatów A3 (m.in. Pandemonium, czerwona wersja pierwszego albumu, Pylon)
- zestaw 6 pocztówek 
 
Zestaw CD Box z okazji 40-lecia:
będzie zawierał 16 podwójnych płyt CD z wydrukowanymi wkładkami, które będą przechowywane w specjalnie zaprojektowanym pudełku.
 
Aby zamówić w przedsprzedaży zestawy z okazji 40-lecia na płytach winylowych i CD: http://www.killingjoke.co.uk/ 
 
 
 
Brytyjski zespół TURBOWOLF supportem Killing Joke!
 
Dzięki wspaniałemu trzeciemu albumowi, The Free Life, Turbowolf dostarczył arcydzieło w tej rozbitej erze. W 11 utworach, cztery brytyjskie indywidualności - Chris Georgiadis (wokal / syntezator), Andy Ghosh (gitara), Lianna Lee Davies (bas) i Blake Davis (perkusja) - przesuwają muzyczne granice z ambicją w głowach i zakłóceniami w ich sercach.
 
"Muzyka gitarowa stała się jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej przewidywalnych gatunków" - mówi Andy Ghosh. "Tak długo już postępuje, że ludzie zapomnieli, że cały rock'n'roll ma być niebezpieczny, przerażający i nieprzewidywalny. Rzeczy są stęchłe i nudne. Próbujemy nimi wstrząsnąć i sprawić, że znów będą interesujące. "
 
Elektryzujące nowe utwory, takie jak "No, No, No", "Capital X", "Last Three Words" i wybuchowa piosenka tytułowa, nie tyle łamią zasady, a wyrzucają je przez okno do kosza. W "The Free Life" Turbowolf zgromadził czysto garażowo-punkowego ducha debiutanckiego albumu z 2011 r., z ambicją kontynuacji ‘’Two hands’’ z 2015.
 
 

Bilety w cenie 99 PLN już w sprzedaży na Stodola.pl oraz LiveNation.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet

 

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Aby zamówić w przedsprzedaży zestawy z okazji 40-lecia na płytach winylowych i CD: http://www.killingjoke.co.uk/ 
 

Date

20 october 2018, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Live Nation
Klub Stodoła

Artists

Killing Joke
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31